CentrumAnkiet.pl

Najlepiej płatne ankiety – Informacje

Wielu z Was często pyta, które panele są najbardziej opłacalne oraz w których możemy zarobić najwięcej pieniędzy. W celu odpowiedzi na to często zadawane pytanie, postanowiliśmy stworzyć nasz subiektywny ranking najlepiej płatnych ankiet w 2021 roku. Wraz z upływem czasu, odkrywaniem nowych paneli ankietowych oraz zmianami w dotychczasowych panelach, nasz artykuł będzie aktualizowany na bieżąco. Poniżej przedstawiamy listę 11 najlepiej płacących paneli badawczych, które wskazują nasi respondenci. Jeżeli znasz jakikolwiek inny ciekawy panel badawczy, który twoim zdaniem powinniśmy umieścić na naszej liście, to koniecznie podziel się z nami tą informacją!

Najlepiej płatne ankiety

Opinie.pl

Chyba najbardziej znana polska firma zajmująca się płatnymi ankietami. Dzięki serwisowi jesteśmy w stanie zarobić nawet kilkadziesiąt złotych miesięcznie. Czasami trafiają się również specjalne, dodatkowo płatne zadania, np. testy produktów. Opinie.pl posiada również jeden z najbardziej opłacalnych systemów poleceń użytkowników. Za każdego, poleconego przez nas użytkownika, otrzymamy każdorazowo aż 20% wszystkich zarobionych przez niego punktów. Najlepsi polecający potrafią otrzymywać z tego tytułu nawet 2700 zł miesięcznie!

opinie.pl grafika

Surveyo24

Znany międzynarodowy panel ankietowy, w którym otrzymamy dostęp do płatnych ankiet z wielu różnych paneli badawczych.

Najlepiej Płatne Ankiety - Panel Ariadna

Panel Ariadna

Niezwykle ciekawy panel, w którym ankiety pojawiają się niezwykle często. Co prawda panel nie przewiduje możliwości wymiany punktów na gotówkę, natomiast możemy wymienić je na szereg nagród rzeczowych.

Najlepiej Płatne Ankiety - Panel Ariadna

GreenPanthera

Jeden z najciekawszych, zagranicznych paneli ankietowych. Oferuje wypełnianie ankiet z wielu różnych firm badawczych. Pomimo dużej liczby odrzuceń, miesięcznie jesteśmy w stanie zarobić nawet kilkadziesiąt złotych.

GreenPanthera - Opinie

Prolific

Prawdopodobnie najbardziej lubiana firma ankietowa przez wszystkich respondentów. Będąc aktywnym respondentem tego angielskiego panelu, możemy zarobić nawet do 100 zł miesięcznie.

Najlepiej Płatne Ankiety - Panel Ariadna

Ysense (ClixSense)

Jeden z najbardziej znanych, amerykańskich programów zarobkowych. Poza płatnymi ankietami Ysense oferuje także szereg innych płatnych zadań, które możemy wykonywać w celu zwiększenia zarobku.

Najlepiej Płatne Ankiety - ClixSense

Badanie-Opinii

Przyjemny, polski panel, w którym możemy zarobić kilkanaście PLN miesięcznie.

badanie-opinii opinie

Cenne Opinie 

Panel wysyła dość niewiele zaproszeń, natomiast są one stosunkowo dobrze płatne. Miesięcznie możemy zarobić kilkanaście PLN.

Cenne Opinie

Toluna Influencers 

Znana i duża społeczność badawcza. W panelu możemy zarobić od kilku do nawet 20 PLN miesięcznie.

toluna grafika

Najlepiej Płatne Ankiety – Podsumowanie

Powyższy ranking najlepiej płatnych ankiet został opracowany na podstawie naszych tegorocznych obserwacji kilkudziesięciu różnych firm ankietowych. Ze względu na spore różnice w zarobkach różnych respondentów uczestniczących w tych samych panelach, należy traktować go jedynie jako sugestię, gdzie warto się zarejestrować i wypełniać ankiety. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się o wielu innych, również ciekawych panelach ankietowych, koniecznie odwiedź naszą stronę główną – Płatne Ankiety. Jeżeli uczestniczysz w jakimkolwiek innym panelu, który nie został przedstawiony w naszym zestawieniu, a w którym także można dobrze zarobić, koniecznie daj nam znać. Chętnie sami go przetestujemy.

error: Content is protected !!