Surveyo24 - Informacje

Surveyo24 to stosunkowo nowy panel badawczy, należący do spółki Syno International UAB, zarejestrowanej na Litwie. Panel pomaga tworzyć oraz przeprowadzać ankiety agencjom marketingowym specjalizującym się w badaniach opinii publicznej. Za każdą poprawnie wypełnioną ankietę respondenci otrzymują od 20 do 200 punktów. Po uzbieraniu 500 punktów można dokonać wypłaty na konto PayPal lub wymienić punkty na dowolną, inną nagrodę.

ekonto promocja

Adres strony:

surveyo24.com

Język:

polski, angielski

Dane firmy:

Syno International UAB,
Vilniaus gatve 35,
Vilnius 01119, Litwa

Dane kontaktowe:

support@surveyo24.com
+370 6462 3829

Data powstania:
2018 rok
 
Program Partnerski:
Dostępny
 
Wynagrodzenie z Programu Partnerskiego:
10% punktów uzyskanych przez osoby polecone
 
Kto może zostać uczestnikiem:
Każda osoba, która ma ukończone 15 lat, posiada adres e-mail, mieszka na stałę w Polsce oraz posługuje się językiem polskim.
 
Dostępne nagrody:
PayPal, Przedpłacona karta VISA, Zalando, Facebook, Amazon.de
Nagrody można odebrać w serwisie Synorewards.com
 
Metody wypłat:
PayPal
 
Minimum do wypłaty:
500 punktów = 5 USD
 
Czas wypłaty:
 do 48 godzin
 
Przelicznik punktów:
100 Punktów = 1 USD

Surveyo24 - Opinie

Surveyo24 oferuje stosunkowo dużą liczbę ankiet, a niski limit wypłaty, wynoszący jedynie (500 punktów = 5 USD), powoduje, że szybko jesteśmy w stanie przekroczyć próg wypłat. Średnie wynagrodzenie za pojedynczą ankietę waha się pomiędzy 20 a 60 punktów czyli 0,20 a 0,60 USD. Czasami możemy trafić także na lepiej płatne ankiety, za które otrzymamy nawet 200 punktów.

Surveyo oferuje ciekawy program partnerski. Za każdą ankietę wypełnioną przez poleconą przez nas osobę, otrzymamy 5 punktów czyli 0,05 USD. Przy dużej liczbie poleconych osób możemy otrzymywać co miesiąc całkiem przyzwoitą kwotę, nawet jeżeli sami wypełniliśmy niewiele ankiet.

Dużą zaletą firmy jest także szybkość wypłat. Na przelanie środków na konto PayPal, będziemy czekać nie dłużej niż 48 godzin.

Posiadasz własne spostrzeżenia lub opinie dotyczące Surveyo24? Koniecznie podziel się nimi w komentarzu poniżej.

3 Thoughts on “Surveyo24 – Opinie oraz Informacje”

    • To dziwna sytuacja. Być może było to kolejne Pani konto, które ze względów regulaminowych zostało zamknięte lub wyniknął jakiś inny poważny problem z kontem. Nasi ankieterzy cały czas normalnie korzystają z panelu Surveyo wypełniając w nim ankiety oraz zdobywając punkty. Portal również wypłaca na bieżąco nagrody. Polecamy skontaktować się z administracją Serwisu w celu wyjaśnienia tej sytuacji. Warto w tej sprawie pisać w języku angielskim na support @ surveyo24.com.

Dodaj komentarz