SwagBucks to znana, amerykańska firma oferująca wynagrodzenie za wypełnianie ankiet, zakupy internetowe, granie w gry online, oglądanie filmików oraz szereg innych aktywności wykonywanych w sieci. Firma działa od 2008 roku i należy do wiodącej na rynku spółki Prodege LLC. Na stronie zarejestrowanych jest ponad 15 milionów użytkowników, którym firma od początku istnienia wypłaciła ponad 650 milionów dolarów.

SwagBucks – Najważniejsze informacje

Adres strony:

SwagBucks.com

Język:

j. angielski

Dane firmy:

Prodege, LLC
2030 E Maple Avenue
Suite 200
El Segundo, CA 90245

Dane kontaktowe:

formularz na stronie

Data powstania:
2008 r.
 
 
Program partnerski:

Dostępny

Wynagrodzenie z programu partnerskiego:

10% zarobków poleconych

Kto może zostać uczestnikiem:
Osoba, która ukończyła 16 lat
 
Metody wypłat:
PayPal, Amazon, Zalando
 
Minimum do wypłaty:
25 EUR
 
Przelicznik punktów:
1 USD = 100 punktów

Rejestracja w panelu

Rejestracji na stronie może dokonać osoba, która ukończyła 16 lat. Rejestracja jest szybka, mało skomplikowana i zajmuje niecałą minutę. Na poniższym filmiku znajdziesz dokładną instrukcję, jak krok po kroku, dołączyć do społeczności SwagBucks.

SwagBucks

Zarabianie w SwagBucks

Wypełnianie Ankiet

Jedną z wielu możliwości zarabiania w portalu SwagBucks jest wypełnianie ankiet. Wszystkie dostępne w danej chwili ankiety, znajdziemy w zakładce ’Answer’. Na platformie możemy wyróżnić kilka typów ankiet, różniących się nieco od siebie.

a) Gold Surveys

Gold Surveys to standardowe ankiety dostępne w zakładce o tej samej nazwie. Każda z ankiet ma podany swój numer, przybliżony czas niezbędny do jej wypełnienia oraz liczbę punktów, które możemy uzyskać za jej ukończenie. Aby rozpocząć interesującą nas ankietę wystarczy, że klikniemy przycisk ’Start Survey’. Ankiety trwają od kilku do kilkudziesięciu minut i możemy za nie otrzymać od 25 do 100 SB.

Gold Surveys
SwagBucks

b) Daily Poll

Daily Poll to codzienne ankiety składające się z jednego, zamkniętego pytania. Każdego dnia możemy udzielić odpowiedzi na jedną, dostępną w tym dniu ankietę. Każdorazowo za naszą odpowiedź otrzymamy 1 SB.

A3

c) Peanut Labs Surveys

Peanut Lab Surveys to ankiety przeprowadzane wraz ze współpracą z firmą Peanut Lab. Jest to firma, która współpracuje z różnymi panelami ankietowymi, dając ich użytkownikom dostęp do dodatkowych badań. Innym znanym panelem, który współpracuje z Peanut Labs jest np. ySense.

SwagBucks - Opinie

Aby rozpocząć wypełnianie ankiet od Peanut Lab należy jednorazowo wypełnić formularz profilujący. W tym celu musimy kliknąć w guzik „START TAKING SURVEYS” a następnie odpowiedzieć na kilkanaście pytań. Część pytań może dotyczyć kwestii wrażliwych, dlatego należy pamiętać, że zawsze możemy pominąć niewygodne pytanie.

SwagBucks opinie 2

Po pomyślnym uzupełnieniu formularza profilującego wyświetlą nam się wszystkie dostępne ankiety od Peanut Labs. Przy każdej z ankiet znajdziemy informację dotyczącą wynagrodzenia oraz czasu poświęconego na jej wypełnienie.

SwagBucks ankiety

Program partnerski 'Refer & earn’

SwagBucks oferuje ciekawy program partnerski, w którym możemy zapraszać innych użytkowników do dołączenia do panelu. Zapraszać znajomych możemy zarówno za pomocą zaproszenia mailowego jak i używając specjalnego linku partnerskiego. Za każdą zaproszoną osobę będziemy otrzymywać 10% zdobywanych przez nią punktów. Dodatkowo, jeżeli zaproszona przez nas osoba zainstaluje na swoim urządzeniu przycisk SwagBucks, otrzymamy bonus w wysokości 100 SB.

SwagBucks 2

Kupuj i zarabiaj – Program 'Shop and Earn’

SwagBucks Shop and Earn

Firma umożliwia zdobywanie dodatkowych punktów podczas robienia zakupów w znanych, internetowych sklepach. Za zakupy w sklepach partnerskich otrzymamy cashback w postaci punktów SB. Cashback różni się znacznie w zależności od sklepu i wynosi zazwyczaj od 1 do 10%.

SwagButton

SwagButton to specjalne rozszerzenie, które możemy pobrać i zainstalować jako guzik w pasku naszej przeglądarki. Rozszerzenie to będzie wyświetlało nam najnowsze powiadomienia z serwisu oraz umożliwi szybki dostęp do strony, bez potrzeby każdorazowego logowania się. Za instalację przycisku otrzymamy dodatkowo 25 punktów SB.

SwagBucks (9)

Bonus dzienny – 'Daily Bonus’

Bonus dzienny to ciekawa forma premiowania aktywnych użytkowników. Bonus posiada dwa dzienne progi – 30 SB oraz 94 SB. Za każdym razem, gdy jednego dnia, uda nam się zdobyć co najmniej 30 SB, otrzymamy 3 SB bonusu. Kolejne 3 SB otrzymamy w momencie, gdy nasz dzienny zarobek przekroczy 94 SB. SwagBucks oferuje dodatkowo bonusy 7, 14, 21 i 31 dniowe. Gdy przez kolejne 7 dni zdobędziemy bonus – otrzymamy dodatkowo 25 SB. Jeżeli uda nam się wyrobić bonus przez 2 tygodnie, dostaniemy 100 SB. Po 3 tygodniach codziennego bonusu będzie nam przysługiwało 200 dodatkowych punktów, a po 31 dniach, aż 300.

SwagBucks - Dzienny Bonus

Aplikacja SwagBucks na telefon

Korzystać z aplikacji SwagBucks możemy nie tylko na naszym komputerze czy laptopie ale również na telefonie komórkowym. Aby robić to wygodny sposób, warto zainstalować specjalną aplikację mobilną SwagBucks. Jest ona dostępna za darmo w sklepie Google Play oraz App Store.

SwagBucks Mobile App 1

Nagrody oraz wypłata pieniędzy

Minimum do wypłaty pieniędzy jest stosunkowo niskie i wynosi 1000 SB, co stanowi ekwiwalent 10 USD. Pieniądze możemy wypłacić na nasze konto PayPal lub Payoneer. Zgromadzone punkty możemy także wymienić na karty podarunkowe Amazon, Zalando lub doładować konto Steam. Czas wypłaty pieniędzy wynosi 3 dni robocze.

SwagBucks 16

Rezygnacja z uczestnictwa

Aby zrezygnować z udziału w panelu, należy przejść do zakładki ’My Account’, a następnie kliknąć zakładkę ’Deactivate My Account’. Następnie wystarczy jedynie potwierdzić swój wybór, klikając przycisk ’Continue’. Warto pamiętać, że deaktywacja naszego konta jest bezpowrotna, a niewykorzystane przez nas punkty SB przepadną.

SwagBucks - deaktywacja konta

Opinie o SwagBucks

SwagBucks to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm w branży, ciesząca się ogromną popularnością, zwłaszcza w krajach anglojęzycznych. W Internecie możemy znaleźć ogromną liczbę opinii na jej temat. Na znanym portalu z recenzjami TrustPilot, firma posiada ponad 24 tysiące ocen, a ich średnia wynosi 4,3 na 5.

Ponad 80% użytkowników uznaje działanie SwagBucks za doskonałe lub dobre. Tylko 9% uważa natomiast, że firma działa słabo lub bardzo słabo.

Do najważniejszych zalet programu możemy zaliczyć:

  • Dużą renomę firmy. SwagBucks należy do Prodege LLC, znanej, amerykańskiej firmy.
  • Niski próg wypłat. Minimum do wypłaty wynosi jedynie 100 SB czyli 10 USD.
  • Możliwość zarabiania na różne sposoby. W SwagBucks możemy zarabiać nie tylko na wypełnianiu ankiet, ale również na wykonywaniu innych akcji zarobkowych.
  • Szybką wypłatę. Realizacja nagród odbywa się w przeciągu 3 dni roboczych, co jest niezwykle krótkim czasem wśród firm ankietowych.
  • Wypłacalność. Firma jest w pełni wypłacalna. Od początku istnienia jej użytkownicy otrzymali ponad 650 milionów dolarów.
SwagBucks
Zródło:
  • SwagBucks.com
  • Prodege.com
  • pl.trustpilot.com/review/www.swagbucks.com
  • play.google.com/store/apps
Recenzje każdego z paneli

Posiadasz własne opinie dotyczące SwagBucks? Koniecznie podziel się nimi w komentarzu poniżej.

Dodaj komentarz