Badanie-Opinii - Informacje

Badanie-Opinii to polski panel badawczy należący do spółki Biostat sp. z.o.o. z Rybnika. Firma oferuje możliwość brania udziału w szeregu różnorodnych ankiet, za które użytkownicy otrzymują punkty. Po zebraniu 1000 punktów, można wymienić je na gotówkę w postaci przelewu na rachunek bankowy w wysokości 50 PLN. Ponadto, Badanie-Opinii umożliwia nawiązanie współpracy oraz branie udziału w wywiadach indywidualnych, badaniach fokusowych czy pracy jako tajemniczy klient. Oferowane przez firmę ankiety są bardzo różnorodne. Zdarzają się zarówno ankiety bardzo krótkie, których wypełnienie zajmuje nam 5 minut oraz ankiety stosunkowo długie, na które trzeba przeznaczyć nawt pół godziny.

Adres strony:

www.Badanie-Opinii.pl

Język:

polski

Dane firmy:

Biostat sp. z o.o.
ul. Kowalczyka 17
44-206 Rybnik

Dane kontaktowe:

biuro@badanie-opinii.pl
(+48) 22 12 28 025
535 422 985

Data powstania:
2004 rok
 
Program Partnerski:
Dostępny
 
Wynagrodzenie z Programu Partnerskiego:
10% punktów zdobytych przez osobę poleconą
 
Kto może zostać uczestnikiem:
Osoba pełnoletnia, mieszkająca na stałę w Polsce oraz posługująca się językiem polskim
 
Dostępne nagrody:
Przelew bankowy
 
Metody wypłat:
Przelew bankowy
 
Minimum do wypłaty:
1000 punktów = 50 PLN
 
Czas wypłaty:
 Do 15 dni od złożenia dyspozycji
 
Przelicznik punktów:
20 punktów = 1 PLN

Badanie-Opinii - Opinie

Badanie-Opinii to sprawdzony i wiarygodny panel ankietowy z ugruntowaną pozycją na polskim rynku. Wynagrodzenie za wypełnioną ankietę waha się pomiędzy 20 a 60 pkt czyli 1,00 – 3 PLN. Nie do wszystkich ankiet udaje się zakwalifikować, natomiast nawet w przypadku braku kwalifikacji, otrzymamy kilka punktów za chęć wzięcia udziału w ankiecie. Nowe ankiety pojawiają się najczęściej kilka razy w miesiącu. Poza wypełnianiem ankiet w wyżej wymienionym panelu, warto także skupić się na polecaniu serwisu innym użytkownikom. Każdorazowo otrzymamy 10% punktów zarobionych przez poleconych respondentów.

Posiadasz własne spostrzeżenia lub opinie dotyczące panelu Badanie-Opinii? Koniecznie podziel się nimi w komentarzu poniżej.

One Thought on “Badanie-Opinii – Opinie i Informacje”

  • Bardzo fajny panel do zarabiania na ankietach. Spodobało mi się, że jest tam realny zarobek. Nie ma jakichś bonów, kuponów itp. Jest też dużo ankiet i punkty szybko się zbiera. Polecam jako dodatkowy zarobek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *