Opinie.pl - Informacje

Opinie.pl to jeden z najbardziej znanych i najdłużej działających, polskich paneli badawczych. Firma cieszy się zaufaniem respondentów od ponad 10 lat. Opinie.pl, podobnie jak większość polskich paneli oferuje możliwość wypełniania ankiet, za które jesteśmy nagradzani punktami. Do panelu należy ponad 110.000 użytkowników co stawia Opinie.pl w ścisłej czołówce największych polskich paneli. Zarobione na ankietach punkty możemy wymienić na gotówkę – wypłatę na rachunek bankowy lub konto PayPal, doładowanie telefonu lub bon Zalando. Panel oferuje także możliwość polecania go znajomym. Za każdą poleconą osobę, która zarejestruje się w panelu korzystając z naszego zaproszenia, otrzymamy 20% zarobionych przez nią punktów.

Adres strony:

www.Opinie.pl

Język:

polski

Dane firmy:

IQS Sp. z.o.o.
ul. Mangalia 2A
02-758 Warszawa

Dane kontaktowe:

pomoc@opinie.pl
22 592 63 00

Data powstania:
2007 rok
Program partnerski:

Dostępny

Wynagrodzenie z Programu Partnerskiego:

20% punktów zgromadzonych przez osobę poleconą

Kto może zostać uczestnikiem:
Każda osoba mieszkająca na terenie Polski, która ukończyła 18 rok życia
 
Dostępne nagrody:
PayPal, Przelew bankowy, Bon Zalando, Doładowanie telefonu
 
Metody wypłat:
PayPal, Przelew bankowy
 
Minimum do wypłaty:
10.000 punktów = 50 PLN
 
Przelicznik punktów:
200 punktów = 1 PLN
 

Opinie.pl - Opinie

Opinie.pl to jeden z najbardziej znanych polskich paneli badawczych, dlatego opinii o firmie możemy znaleźć bardzo wiele. Praktycznie wszystkie z nich są pozytywne. Za wypełnioną ankietę możemy otrzymać od 20 do 1000 punktów czyli 0,10 PLN do 5,00 PLN. Czasami trafiają się również badania w formie dzienników, które należy wypełniać przez kilka dni z rzędu, za które możemy otrzymać nawet 20 – 40 PLN. Poza punktami możemy otrzymać także produkty, które będziemy mogli przetestować i na podstawie naszych doświadczeń wypełnić dziennik.

Zgromadzone punkty możemy wymienić na doładowanie telefoniczne, przekazać na cele charytatywne, wymienić na bon do Zalando, wypłacić na nasz rachunek bankowy bądź konto PayPal.

Dużym plusem panelu Opinie.pl jest fakt, że firma zaprasza do wypełniania swoich własnych badań, nie zaś jak ma to miejsce w przypadku wielu innych paneli, do tzw. karuzel ankietowych (router pages), co bezpośrednio przekłada się na ich lepszy dobór do użytkownika, a tym samym mniejszą liczbę odrzuceń.

Najtańszą nagrodę – doładowanie telefoniczne o wartości 20 PLN możemy odebrać po uzbieraniu 4.000 punktów. Minimum do wypłaty na konto bankowe to 10.000 punktów a przelew PayPal 12.000.

Posiadasz własne opinie dotyczące panelu Opinie.pl? Koniecznie podziel się nimi w komentarzu poniżej.

2 Thoughts on “Opinie.pl – Opinie i Informacje”

Dodaj komentarz