MarketAgent - Baza wiedzy

MarketAgent to austriacka firma specjalizująca się w badaniach opinii. Panel skupia respondentów z całego świata. O wielkości panelu świadczy liczba jego respondentów, która w chwili obecnej wynosi ponad 1.300.000 użytkowników. Za rejestrację w panelu otrzymujemy bonus w wysokości 150 punktów co równowarte jest 1,50 euro. MarketAgent posiada niski próg wypłaty, który wynosi jedynie 5 euro. Zgromadzone punkty możemy wymienić na gotówkę na konto PayPal lub Skrill lub przeznazyć na cele charytatywne, np. Caritas. MarketAgent oferuje także program partnerski, w którym otrzymamy 50 punktów czyli 0,50 euro za każdego poleconego użytkownika, który wypełni przynajmniej jedną ankietę.

Adres strony:

www.MarketAgent.com

Język:

polski, angielski, inne

Dane firmy:

Marketagent.com online reSEARCH GmbH
Mühlgasse 59
2500 Baden, Austria

Dane kontaktowe:

info@marketagent.com
+43 2252 – 909 009

Data powstania:
2001 rok
 
Program Partnerski:
Dostępny
 
Wynagrodzenie z Programu Partnerskiego:
150 punktów = 1,50 EUR za każdą poleconą osobę, która wypełni co najmniej jedną ankietę
 
Kto może zostać uczestnikiem:
Każda osoba, która ukończyła 14 rok życia
 
Dostępne nagrody:
PayPal, Skrill, Amazon.de, Organizacje charytatywne
 
Metody wypłat:
PayPal, Skrill
 
Minimum do wypłaty:
500 punktów = 5 EUR
 
Czas wypłaty:
 Do 48 godzin od złożenia dyspozycji
 
Przelicznik punktów:
100 punktów = 1 EUR

MarketAgent - Opinie

MarketAgent to duży panel badawczy, w którym uczestniczy ponad milion użytkowników z wielu krajów na świecie. Panel poza ankietami profilującymi oferuje głównie ankiety z tzw. ‘karuzeli ankiet’, które niestety cechują się bardzo wysoką liczbą odrzuceń wśród użytkowników z Polski. Jeżeli chodzi o zaproszenia mailowe do wypełnienia ankiet, MarketAgent przesyła ich bardzo niewiele.

Na duży plus zasługują natomiast: wysoki bonus za rejestrację, który wynosi aż 1,50 EUR, stosunkowo niski próg wypłat wynoszący jedynie 5 EUR oraz system poleceń, dzięki któremu otrzymamy 0,50 EUR za każdego poleconego użytkownika, który wypełni przynajmniej jedną ankietę.

W marcu udało mi się zarobić 1,30 EUR. Otrzymałem 1 ,00 EUR za polecenie do panelu dwóch znajomych, 0,20 EUR za wypełnienie ankiety profilowe oraz 0,10 EUR za wypełnienie zwykłej ankiety.

W lutym w MarketAgent udało mi się zarobić jedynie 0,90 EUR. Otrzymałem 0,50 EUR za polecenie znajomego oraz po 0,20 EUR za wypełnienie dwóch dodatkowych ankiet profilowych.

Zarobiłem łącznie: 210 punktów = 2.10 EUR = 8,80 PLN
Bonus za rejestrację: 150 punktów
3 x ankieta profilowa: 60 punktów

Nie otrzymałem zaproszenia do żadnej innej ankiety, nie korzystałem również z karuzeli ankiet dostępnej na stronie.

MarketAgent - Zarobki Styczeń 2019

Jeżeli interesuje Cię jakie zarobki osiągnął nasz respondent w innych panelach, koniecznie zajrzyj na jego bloga – Dziennik Pracy Naszego Respondenta.

Posiadasz własne spostrzeżenia lub opinie dotyczące MarketAgent? Koniecznie podziel się nimi w komentarzu poniżej.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o