MarketAgent to austriacka firma specjalizująca się w badaniach opinii. Panel skupia respondentów z całego świata. O wielkości panelu świadczy liczba jego respondentów, która w chwili obecnej wynosi ponad 2.100.000 użytkowników.

Najważniejsze informacje

Adres strony:

www.MarketAgent.com

Język:

polski, angielski, inne

Dane firmy:

Marketagent.com online reSEARCH GmbH
Mühlgasse 59
2500 Baden, Austria

Dane kontaktowe:

info@marketagent.com
+43 2252 – 909 009

Data powstania:
2001 rok
 
Program Partnerski:
Dostępny
Wynagrodzenie z Programu Partnerskiego:
50 punktów = 0,50 EUR za każdą poleconą osobę, która wypełni co najmniej jedną ankietę
 
Kto może zostać uczestnikiem:
Każda osoba, która ukończyła 14 rok życia
 
Dostępne nagrody:
PayPal, Skrill, Amazon.de, Organizacje charytatywne
 
Metody wypłat:
PayPal, Skrill
 
Minimum do wypłaty:
1000 punktów = 10 EUR
 
Czas wypłaty:
 Do 3 dni od złożenia dyspozycji
 
Przelicznik punktów:
100 punktów = 1 EUR

Rejestracja w panelu

Rejestracja w panelu jest całkowicie darmowa i dostępna dla każdej osoby, która ukończyła 14 lat. Aby zarejestrować się w programie należy kliknąć przycisk ’rejestracja’ a następnie wypełnić formularz rejestracyjny. W formularzu rejestracyjnym zostaniemy poproszeni o utworzenie hasła do logowania oraz podanie następujących informacji osobistych:

 • Imię oraz Nazwisko
 • Płeć
 • Adres e-mail
 • Kraj zamieszkania
 • Data urodzenia
marketagent opinie - Rejestracja 2

Po wypełnieniu formularza otrzymamy e-mail z odnośnikiem potwierdzającym nasz adres e-mail. Wystarczy, że klikniemy w guzik z hiperłączem, a nasze konto panelisty zostanie aktywowane.

marketagent ankiety - Confirm registration

Jak zarabiać z MarketAgent?

a) Wypełnianie Ankiet

Wszystkie dostępne ankiety znajdują się w zakładce „Aktualne ankiety” w menu „Aktualne informacje”. Zaproszenia do wypełniania ankiet otrzymujemy również drogą mailową, natomiast warto się regularnie logować do panelu, gdyż mailowo nie jesteśmy informowani o wszystkich ankietach. Wynagrodzenie za pojedynczą ankietę waha się od 10 do nawet 250 punktów, co daje po przeliczeniu od 0,10 do 2,50 euro. W miesiącu będziemy otrzymywać od kilku do kilkunastu ankiet.

marketagent ankiety - Aktualne Ankiety
marketagent ankiety Zaproszenie e mail do ankiety

b) Zaproś znajomego

Panel oferuje swoim respondentom możliwość polecania go innym użytkownikom. Za każdą poleconą osobę, która wypełni co najmniej jedną ankietę, otrzymamy 50 punktów czyli 0,50 euro.  Nowych członków możemy polecać za pomocą specjalnego odnośnika, który znajdziemy w sekcji „Aktywność”, „Zaproszenie dla znajomych”.

marketagent ankiety Zapros przyjaciol

Wypłata pieniędzy oraz inne nagrody

Firma oferuje wymianę zebranych punktów na transfer pieniężny lub kartę podarunkową Zalando. Istnieje także możliwość przekazania zgromadzonych punktów na jedną z czterech organizacji charytatywnych: AIDS Hilfe (Organizacja pomocy w chorobie AIDS), Caritas, Global 2000, Amnesty International.

Wypłaty możemy dokonać na dwa portfele internetowe: PayPal oraz Skrill. W obu przypadkach minimalna kwota możliwa do wypłaty to 1000 punktów czyli 10 euro. Aby dokonać wypłaty należy przejść do zakładki „Aktywności” a następnie „Giełda”.

marketagent ankiety Nagrody

Rezygnacja z uczestnictwa

Udział w panelu jest całkowicie dobrowolny, dlatego w każdej chwili możemy zakończyć nasze uczestnictwo w programie, bez żadnych konsekwencji. W tym celu wystarczy kliknąć przycisk „Zakończenie członkostwa”, który znajdziemy w zakładce „Konto użytkownika”.

marketagent opinie - Zakonczenie czlonkostwa

MarketAgent – Opinie

Na znanym portalu z recenzjami firm Trust Pilot, MarketAgent ma niezwykle mocną ocenę. która wynosi 4,5 gwiazdki. Aż 89% respondentów panelu ocenia firmę doskonale lub dobrze, co jest jedną z najwyższych ocen pośród wszystkich internetowych paneli ankietowych.

Do największych zalet panelu możemy zaliczyć:

 • Darmowy udział. Rejestracja w panelu nie wiąże się z żadnymi kosztami.
 • Zaufanie. Firma działa od 20 lat i posiada ugruntowaną i stabilną sytuację na rynku.
 • Wypłacalność. Firma bez żadnych problemów oraz opóźnień realizuje wypłaty.
 • Bonus za rejestrację. Za rejestrację w systemie otrzymamy 100 punktów, czyli 1,00 euro.
 • Wiele wersji językowych. Strona dostępna jest w ponad 30 różnych wersjach językowych.
 • Ciekawy program partnerski. Wystarczy aby nasz polecony wypełnił tylko jedną ankietę, a na nasze konto trafi dodatkowe 50 punktów (0,50 euro).
 • Wymiana punktów na pieniądze. Zgromadzone punkty możemy w łatwy sposób zamienić na przelew PayPal lub Skrill.

Najczęściej wskazywanymi wadami programu są:

 • Niewielka ilość dostępnych ankiet dla Polaków. To jedna z najczęściej podnoszonych wad programu. Pomimo powolnej zmiany na lepsze, MarketAgent wysyła stosunkowo niewiele ankiet użytkownikom z naszego kraju.
 • Niski potencjał zarobkowy. Zarabianie na wypełnianiu ankiet nie zastąpi standardowej pracy zarobkowej a może jedynie stanowić formę dorobienia do domowego budżetu.
 • Stosunkowo niskie minimum do wypłaty. Biorąc pod uwagę dość niewielką liczbę ankiet, trzeba czekać stosunkowo długo na zgromadzenie minimalnej liczby punktów umożliwiających wypłatę.

  Podsumowując, jeżeli tylko interesuje nas zarabianie na ankietach to zdecydowanie warto zarejestrować się w programie. Nie mamy nic do stracenia, a możemy trochę dorobić, nawet jeżeli zdobycie progu do wypłaty miałoby potrwać dłuższy okres czasu.
marketagent opinie - TrustPilot

Zastanawiasz się, które panele płacą najlepiej swoim użytkownikom?

Posiadasz własne spostrzeżenia lub opinie dotyczące MarketAgent? Koniecznie podziel się nimi w komentarzu poniżej.

Recenzje każdego z paneli

Dodaj komentarz