MOBROG to znany, niemiecki panel badawczy, należący do SPLENDID RESEARCH GmbH. Firma oferuje wypłatę wynagrodzenia w zamian za wypełnianie ankiet oraz polecanie programu znajomym. Panel dostępny jest w kilkudziesięciu wersjach językowych oraz zrzesza panelistów z zakątków całego świata. Jeżeli interesują Cię opinie dotyczące MOBROG oraz bardziej szczegółowe informacje, serdecznie zapraszamy do lektury poniższego artykułu.

MOBROG – Najważniejsze informacje

Adres strony:

www.MOBROG.com

Język:

Wiele różnych wersji językowych, w tym j. polski

Dane firmy:

SPLENDID RESEARCH GmbH
Barmbeker Str. 7A, 22303 Hamburg, Germany

Dane kontaktowe:

formularz na stronie

Data powstania:
Brak informacji
 
 
Program partnerski:

Dostępny

Kto może zostać uczestnikiem:
Każda pełnoletnia osoba
 
Metody wypłat:
PayPal, Skrill
 
Minimum do wypłaty:
20 PLN
 
Przelicznik punktów:
Brak

Rejestracja w panelu

Członkiem panelu badawczego może zostać każda osoba mieszkająca na stałe w Polsce, która ukończyła 18 lat. Rejestracja w panelu jest niezwykle prosta oraz intuicyjna. W pierwszej kolejności należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny TUTAJ. Następnie należy zalogować się na swoją skrzynkę mailową w celu kliknięcia w link aktywacyjny, który otrzymamy zaraz po wysłaniu formularza.

MOBROG.com - Rejestracja
MOBROG.com - Potwierdz email

Jak zarabiać z MOBROG?

a) Wypełnianie Ankiet

MOBROG, jako typowy panel badawczy, oferuje przede wszystkim możliwość wypełniania płatnych ankiet. Ankiety dostępne są po zalogowaniu do naszego konta w zakładce ’Ankiety’. Zaproszenia do wypełniania ankiet będziemy otrzymywać również na naszą skrzynkę pocztową. Za pojedynczą ankietę otrzymamy od niecałych 2 do nawet 12 złotych. Dzięki specjalnej aplikacji dostępnej w Google Play oraz App Store, część ankiet możemy także wypełniać na naszym smartfonie lub tablecie. Długość ankiet jest dość standardowa i wynosi od 5 do 30 minut.

Mobrog Opinie - Ankiety

Panel oferuje możliwość pobrania specjalnej aplikacji na telefon, w której w wygodny sposób będziemy mogli brać udział w ankietach. Aby pobrać aplikację należy odwiedzić sklep Google Play (w przypadku smartfonów z systemem Android) lub AppStore (w przypadku iPhonów).

Mobrog opinie

b) Program partnerski

Program oferuje ciekawy system poleceń znajomym. Znajomych możemy zapraszać za pośrednictwem specjalnego linku partnerskiego lub poprzez podanie ich adresu e-mail w zakładce ’Zaproś znajomych’. Za każdą poleconą osobę, która pomyślnie zarejestruje się w programie oraz wypełni co najmniej 3 ankiety, otrzymamy 2 zł.

Mobrog Opinie - System Afiliacyjny

c) Loteria

Każdego miesiąca firma organizuje loterię, w której dwóch zwycięzców otrzymuje vouchery o wartości 100 euro na zakupy w sklepie Amazon. Bilety na loterię możemy otrzymać poprzez wypełnianie ankiet. Po otrzymaniu biletu należy pamiętać aby go aktywować. W tym celu musimy udać się do zakładki ’Loteria’ a następnie ’Moje bilety’.

MOBROG - Loteria

Wypłata pieniędzy

Wypłata pieniędzy nie jest trudna. Minimum do wypłaty, w porównaniu do innych paneli badawczych, jest zdecydowanie niskie i wynosi jedynie 20 zł. Zgromadzone pieniądze możemy wypłacić na nasze konto PayPal, Skrill lub przeznaczyć na ekologiczną inicjatywę sadzenia drzew – EcoMatcher. Wypłata jest niezwykle szybka i zajmuje zazwyczaj od kilkudziesięciu minut do kilku godzin.

Mobrog Opinie - Wypłaty

Dowody wypłaty

Firma jest w pełni wypłacalna. Jeden z dowodów wypłat publikujemy poniżej. Więcej dowodów wypłat możemy znaleźć w Internecie na stronach poświęconych wypełnianiu ankiet.

Mobrog com opinie

Rezygnacja z uczestnictwa

Udział w panelu jest całkowicie dobrowolny, dlatego w każdej chwili możemy zrezygnować z partycypacji w systemie bez podawania przyczyny. W tym celu wystarczy wybrać opcję ’Anuluj członkostwo’, znajdującą się w zakładce o tej samej nazwie. Należy pamiętać, że po usunięciu naszego konta przepadną wszystkie niewykorzystane przez nas środki.

Mobrog com Opinie - Członkostwo

Opinie o MOBROG

Opinii o MOBROG jest w sieci bardzo wiele. W większości przypadków są one bardzo dobre. Nic w tym dziwnego, gdyż panel od wielu lat działa bez zarzutów. Napływ nowych ankiet jest stały, a wypłaty przeprowadzane zawsze sprawnie i szybko. Doskonałym potwierdzeniem powyższej tezy jest zdumiewająca liczba opinii o Mobrog na znanym portalu Trust Pilot. Jak ukazuje poniższy screen, MOBROG ma ponad 36 tysięcy opinii z całego świata, a średnia ocena to 4,5. Oznacza to, że ponad 70% osób ocenia panel doskonale, a kolejne 19% bardzo dobrze. Najniższe oceny „Słaba” oraz „Bardzo słaba” przyznałoby jedynie 3% użytkowników.

MOBROG - Trust Pilot
Do największych zalet panelu możemy zaliczyć dość niskie minimum do wypłaty, które wynosi jedynie 20 zł, stosunkowo dużą i stałą liczbę ankiet, szybkie wypłaty zgromadzonych środków oraz dobry support, szybko odpisujący na wiadomości.
 

Największe zalety panelu wskazywane przez użytkowników:

 • niski próg wypłat (próg wynosi tylko 20 zł),
 • niezwykle szybki czas realizacji wypłaty (pieniądze trafiają na nasze konto PayPal w przeciągu kilku godzin),
 • dostępny program partnerski,
 • renoma oraz wypłacalność firmy (firma niezmiennie od wielu lat terminowo realizuje wszystkie wypłaty)
 • duża liczba dostępnych ankiet

  Do najczęściej wskazywanych wad należą natomiast:

 • stosunkowo wysoki współczynnik odrzuceń

Mobrog – Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Tak. Bycie respondentem Mobrog jest całkowicie darmowe i nie wymaga żadnych nakładów pieniężnych.

Warunkami członkostwa w Mobrog są:

 • bycie osobą pełnoletnią,
 • używanie unikalnego adresu e-mail,
 • bycie stałym mieszkańcem Polski.

Tak. Serwis oferuje możliwość wypełniania ankiet na urządzeniach mobilnych. Służy do tego specjalna aplikacja, którą możemy pobrać ze sklepu Google Play lub AppStore.

Tak, jak najbardziej. Panel jest w pełni wypłacalny a nagrody realizowane są terminowo. Dowody wypłat można znaleźć zarówno na naszej stronie jak i na innych witrynach poświęconych płatnym ankietom.

Minimum wypłaty jest stosunkowo niskie i wynosi 20 zł.

Pieniądze powinny pojawić się na naszym koncie PayPal w przeciągu jednego dnia od daty zlecenia wypłaty.

Tak. Panel oferuje system poleceń znajomym.

Panel możemy polecać:

 • Za pośrednictwem osobistego linku z zaproszeniem.
 • Za pośrednictwem wiadomości e-mail wysłanej ze strony MOBROG.

Za każdą poleconą osobę, która zarejestruje się z naszego zaproszenia e-mail lub linka partnerskiego oraz wypełni co najmniej 3 ankiety, otrzymamy 2 PLN na nasze konto Mobrog.

Konto użytkownika można usunąć w dowolnym momencie bez podawania przyczyny. Aby to zrobić należy kliknąć przycisk 'Anuluj Członkostwo’, znajdujący się w zakładce o tej samej nazwie.

Zródło:
 • mobrog.com/pl
 • splendid-research.com
 • pl.trustpilot.com/review/www.mobrog.com
Recenzje każdego z paneli

Posiadasz własne opinie dotyczące panelu MOBROG? Koniecznie podziel się nimi w komentarzu poniżej.

Dodaj komentarz