MOBROG to znany, niemiecki panel badawczy, należący do SPLENDID RESEARCH GmbH. Firma oferuje wypłatę wynagrodzenia w zamian za wypełnianie ankiet oraz polecanie programu znajomym. Panel dostępny jest w kilkudziesięciu wersjach językowych oraz zrzesza panelistów z zakątków całego świata.

MOBROG – Najważniejsze informacje

Adres strony:

www.MOBROG.com

Język:

Wiele różnych wersji językowych, w tym j. polski

Dane firmy:

SPLENDID RESEARCH GmbH
Barmbeker Str. 7A, 22303 Hamburg, Germany

Dane kontaktowe:

formularz na stronie

Data powstania:
Brak informacji
 
 
Program partnerski:

Dostępny

Kto może zostać uczestnikiem:
Każda pełnoletnia osoba
 
Metody wypłat:
PayPal, Skrill
 
Minimum do wypłaty:
20 PLN
 
Przelicznik punktów:
Brak

Rejestracja w programie

Członkiem panelu badawczego może zostać każda osoba mieszkająca na stałe w Polsce, która ukończyła 18 lat. Rejestracja w panelu jest niezwykle prosta oraz intuicyjna. W pierwszej kolejności należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny TUTAJ. Następnie należy zalogować się na swoją skrzynkę mailową w celu kliknięcia w link aktywacyjny, który otrzymamy zaraz po wysłaniu formularza.

MOBROG.com - Rejestracja
MOBROG.com - Potwierdz email

Jak zarabiać z MOBROG?

a) Wypełnianie Ankiet

MOBROG, jako typowy panel badawczy, oferuje przede wszystkim możliwość wypełniania płatnych ankiet. Ankiety dostępne są po zalogowaniu do naszego konta w zakładce 'Ankiety'. Zaproszenia do wypełniania ankiet będziemy otrzymywać również na naszą skrzynkę pocztową. Za pojedynczą ankietę otrzymamy od niecałych 2 do nawet 12 złotych. Dzięki specjalnej aplikacji dostępnej w Google Play oraz App Store, część ankiet możemy także wypełniać na naszym smartfonie lub tablecie. Długość ankiet jest dość standardowa i wynosi o 5 do 30 minut.

Mobrog Opinie - Ankiety

b) Polecaj znajomym

Program oferuje ciekawy system poleceń znajomym. Znajomych możemy zapraszać za pośrednictwem specjalnego linku partnerskiego lub poprzez podanie ich adresu e-mail w zakładce 'Zaproś znajomych'. Za każdą poleconą osobę, która pomyślnie zarejestruje się w programie oraz wypełni co najmniej 3 ankiety, otrzymamy 2 zł.

Mobrog Opinie - System Afiliacyjny

c) Loteria

Każdego miesiąca firma organizuje loterię, w której dwóch zwycięzców otrzymuje vouchery o wartości 100 euro na zakupy w sklepie Amazon. Bilety na loterię możemy otrzymać poprzez wypełnianie ankiet. Po otrzymaniu biletu należy pamiętać aby go aktywować. W tym celu musimy udać się do zakładki 'Loteria' a następnie 'Moje bilety'.

MOBROG - Loteria

Wypłata pieniędzy

Wypłata pieniędzy nie jest trudna. Minimum do wypłaty, w porównaniu do innych paneli badawczych, jest zdecydowanie niskie i wynosi jedynie 20 zł. Zgromadzone pieniądze możemy wypłacić na nasze konto PayPal, Skrill lub przeznaczyć na ekologiczną inicjatywę sadzenia drzew – EcoMatcher.

Mobrog Opinie - Wypłaty

Rezygnacja z uczestnictwa

Udział w panelu jest całkowicie dobrowolny, dlatego w każdej chwili możemy zrezygnować z partycypacji w systemie bez podawania przyczyny. W tym celu wystarczy wybrać opcję 'anuluj członkostwo', znajdującą się w zakładce o tej samej nazwie. Należy pamiętać, że po usunięciu naszego konta przepadną wszystkie niewykorzystane przez nas środki.

Mobrog com Opinie - Członkostwo

Opinie o MOBROG

Opinii o MOBROG jest w sieci bardzo wiele. W większości przypadków są one bardzo dobre. Nic w tym dziwnego, gdyż panel od wielu lat działa bez zarzutów. Napływ nowych ankiet jest stały, a wypłaty przeprowadzane zawsze sprawnie i szybko. Doskonałym potwierdzeniem powyższej tezy jest zdumiewająca liczba opinii o panelu na znanym portalu Trust Pilot. Jak ukazuje poniższy screen, MOBROG ma ponad 36 tysięcy opinii z całego świata, a średnia ocena to 4,5. Oznacza to, że ponad 70% osób ocenia panel doskonale, a kolejne 19% bardzo dobrze. Najniższe oceny „Słaba” oraz „Bardzo słaba” przyznałoby jedynie 3% użytkowników.

Do największych zalet panelu możemy zaliczyć dość niskie minimum do wypłaty, które wynosi jedynie 20 zł, stosunkowo dużą i stałą liczbę ankiet, szybkie wypłaty zgromadzonych środków oraz dobry support, szybko odpisujący na wiadomości.

MOBROG - Trust Pilot
Recenzje każdego z paneli

Posiadasz własne opinie dotyczące panelu MOBROG? Koniecznie podziel się nimi w komentarzu poniżej.

Dodaj komentarz