Co to jest MOBROG?

MOBROG to znany, niemiecki panel badawczy, należący do SPLENDID RESEARCH GmbH. Firma oferuje wypłatę wynagrodzenia w zamian za wypełnianie ankiet oraz polecanie programu znajomym. Panel dostępny jest w kilkudziesięciu wersjach językowych oraz zrzesza panelistów z zakątków całego świata. Jeżeli interesują Cię opinie dotyczące tego panelu oraz bardziej szczegółowe informacje, serdecznie zapraszamy do lektury poniższego artykułu.

MOBROG – Najważniejsze informacje

Adres strony:
www.MOBROG.com

Język:
Wiele różnych wersji językowych, w tym j. polski

Dane firmy:
SPLENDID RESEARCH GmbH
Barmbeker Str. 7A, 22303 Hamburg, Germany

Dane kontaktowe:
formularz na stronie

Data powstania:
Brak informacji

Program partnerski:
Dostępny

Wynagrodzenie z programu partnerskiego:
2 PLN za każdą polecona osobę, która ukończy co najmniej 3 ankiety

Kto może zostać uczestnikiem:
Każda pełnoletnia osoba

Metody wypłat:
PayPal, Skrill

Minimum do wypłaty:
20 PLN

Przelicznik punktów:
Brak

Rejestracja w MOBROG

Aby móc zostać członkiem panelu należy spełnić następujące kryteria:

 • posiadać co najmniej 18 lat,
 • używać unikalnego adresu e-mail,
 • być stałym mieszkańcem Polski.

Rejestracja w panelu jest niezwykle prosta oraz intuicyjna. W pierwszej kolejności należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny TUTAJ.

W formularzu zostaniemy poproszeni o podanie podstawowych informacji personalnych takich jak:

 • adres e-mail
 • hasło
 • nazwę użytkownika
 • datę urodzenia
 • płeć
 • kod pocztowy
 • stan zatrudnienia
 • wykształcenie
MOBROG.com - Rejestracja

Po pomyślnym wypełnieniu formularza rejestracyjnego należy zalogować się na swoją skrzynkę mailową w celu kliknięcia w link aktywacyjny, potwierdzający nasz e-mail.

MOBROG.com - Potwierdz email

Profil respondenta

Przed rozpoczęciem wypełniania ankiet warto skupić się na kompleksowym wypełnieniu profilu respondenta. Profil respondenta znajdziemy w zakładce ’Mój profil’.

MOBROG - Profil respondenta
Mob3

Jak zarabiać z MOBROG?

Ankiety MOBROG

MOBROG, jako typowy panel badawczy, oferuje przede wszystkim możliwość wypełniania płatnych ankiet. Ankiety dostępne są po zalogowaniu do naszego konta w zakładce ’Ankiety’. Zaproszenia do wypełniania ankiet będziemy otrzymywać również na naszą skrzynkę pocztową. Za pojedynczą ankietę otrzymamy od kilkudziesięciu groszy do ok 5 zł. Długość ankiet jest dość standardowa i wynosi od 5 do 30 minut.

Mobrog Opinie - Ankiety

Aplikacja mobilna MOBROG

Panel oferuje możliwość pobrania specjalnej aplikacji na telefon, dzięki której w wygodny sposób będziemy mogli brać udział w ankietach. Aby pobrać aplikację należy odwiedzić sklep Google Play (w przypadku smartfonów z systemem Android) lub AppStore (w przypadku iPhonów).

Mobrog opinie

Program partnerski

Firma oferuje ciekawy system poleceń. Znajomych możemy zapraszać za pośrednictwem specjalnego linku partnerskiego lub poprzez podanie ich adresu e-mail w zakładce ’Zaproś znajomych’.

Mobrog

Za każdą poleconą osobę, która ukończy co najmniej 3 ankiety, otrzymamy 2 PLN.

Mobrog Opinie - System Afiliacyjny

Loteria

Każdego miesiąca firma organizuje loterię, w której dwóch zwycięzców otrzymuje vouchery o wartości 100 euro na zakupy w sklepie Amazon. Bilety na loterię możemy otrzymać poprzez wypełnianie ankiet. Po otrzymaniu biletu należy pamiętać aby go aktywować. W tym celu musimy udać się do zakładki ’Loteria’ a następnie ’Moje bilety’.

MOBROG - Loteria

Wypłata pieniędzy

Wypłata pieniędzy nie jest trudna. Minimum do wypłaty, w porównaniu do innych paneli badawczych, jest zdecydowanie niskie i wynosi jedynie 20 zł. Zgromadzone pieniądze możemy wypłacić na nasze konto PayPal, Skrill lub przeznaczyć na ekologiczną inicjatywę sadzenia drzew – EcoMatcher. Wypłata jest niezwykle szybka i zajmuje zazwyczaj od kilkudziesięciu minut do kilku godzin.

Mobrog Opinie - Wypłaty

Dowody wypłaty

Firma jest w pełni wypłacalna. Jeden z dowodów wypłat publikujemy poniżej. Więcej dowodów wypłat można znaleźć w Internecie na stronach poświęconych wypełnianiu ankiet.

Mobrog com opinie

Rezygnacja z uczestnictwa

Udział w panelu jest całkowicie dobrowolny, dlatego w każdej chwili możemy zrezygnować z partycypacji w systemie bez podawania przyczyny. W tym celu wystarczy wybrać opcję ’Anuluj członkostwo’, znajdującą się w zakładce o tej samej nazwie. Należy pamiętać, że po usunięciu naszego konta przepadną wszystkie niewykorzystane przez nas środki.

Mobrog com Opinie - Członkostwo

MOBROG – Opinie

MOBROG – Opinie na TrustPilot

Na znanym portalu z recenzjami TrustPilot, firma MOBROG posiada ocenę doskonałą. Na ponad 47 tysięcy użytkowników, którzy wystawili swoją recenzję, 90% z nich ocenia MOBROG doskonale lub dobrze. Tylko 4% respondentów oceniło firmę słabo lub bardzo słabo.

B

Pomimo wielu doskonałych ocen, część komentarzy pozostaje bardzo krytyczna w stosunku do firmy. Respondenci z Polski narzekają przede wszystkim na bardzo wysoki wskaźnik odrzuceń i niewielką liczbę zaliczanych ankiet.

MOBROG – Opinie w sklepie Google Play

Aplikacja MOBROG w sklepie Google Play posiada średnią ocen 3,4 oraz ponad 22 tysiące ocen. Większość użytkowników ocenia aplikację na 5, natomiast tutaj również pojawia się niemało negatywnych ocen dotyczących firmy. Opinie te dotyczą w głównej mierze problemów z zaliczaniem ankiet.

Mobrog - Opinie Sklep Play
Mobrog Opinie Sklep Play

MOBROG – Opinie w App Store

Aplikacja firmy w App Store nie cieszy się dużą popularnością. Na 10 pozostawionych ocen, średnia z nich to 2,8/5. Ostatnie komentarze dotyczące aplikacji pochodzą z roku 2019 i wskazują na to, iż aplikacja na telefonach iPhone nie działa poprawnie.

MOBROG - Opinie AppStore

MOBROG – Opinie na Survey Police

Na SurveyPolice opinie również są bardzo podzielone. Ponad 55% oceniających dała firmie 4 lub 5 gwiazdek. Niecałe 40% użytkowników oceniło natomiast MOBROG na 1 lub 2 gwiazdki.

Mobrog - Opinie SurveyPolice

MOBROG – Podsumowanie Opinii

Opinii o firmie jest w sieci bardzo wiele. Nic w tym dziwnego, gdyż firma jest bardzo znana na rynku firm ankietowych oraz posiada respondentów w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. Na pewno nie jest to firma SCAM, gdyż nagrody realizowane są normalnie a użytkownicy nie zgłaszają problemów z samymi wypłatami. W oczach wielu użytkowników, największym problemem firmy jest korzystanie z tzw. karuzel ankietowych, udostępnianych przez firmy zewnętrzne, co skutkuje bardzo wysokim współczynnikiem odrzuceń, zarówno na początkowym etapie wypełniania ankiety jak i na jej końcu. Dla wielu respondentów jest to niezwykle frustrujące.

 

Największe zalety panelu wskazywane przez użytkowników to:

 • niski próg wypłat (próg wynosi tylko 20 zł),
 • niezwykle szybki czas realizacji wypłaty (pieniądze trafiają na nasze konto PayPal w przeciągu kilku godzin),
 • dostępny program partnerski,
 • renoma oraz wypłacalność firmy (firma niezmiennie od wielu lat terminowo realizuje wypłaty)
 • duża liczba dostępnych ankiet

  Do najczęściej wskazywanych wad należą natomiast:

 • bardzo wysoki współczynnik odrzuceń

Mobrog – Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

MOBROG to znany, niemiecki panel badawczy, należący do SPLENDID RESEARCH GmbH. Firma oferuje wypłatę wynagrodzenia w zamian za wypełnianie ankiet oraz polecanie programu znajomym. Panel dostępny jest w kilkudziesięciu wersjach językowych oraz zrzesza panelistów z zakątków całego świata.

Tak. Bycie respondentem panelu jest całkowicie darmowe i nie wymaga żadnych nakładów pieniężnych.

Warunkami członkostwa w panelu są:

 • bycie osobą pełnoletnią,
 • używanie unikalnego adresu e-mail,
 • bycie stałym mieszkańcem Polski.

Tak. Serwis oferuje możliwość wypełniania ankiet na urządzeniach mobilnych. Służy do tego specjalna aplikacja, którą możemy pobrać ze sklepu Google Play lub AppStore.

Tak, jak najbardziej. Panel jest w pełni wypłacalny a nagrody realizowane są terminowo. Dowody wypłat można znaleźć zarówno na naszej stronie jak i na innych witrynach poświęconych płatnym ankietom.

Minimum wypłaty jest stosunkowo niskie i wynosi 20 zł.

Pieniądze powinny pojawić się na naszym koncie PayPal w przeciągu jednego dnia od daty zlecenia wypłaty.

Tak. Panel oferuje system poleceń znajomym.

Panel możemy polecać:

 • Za pośrednictwem osobistego linku z zaproszeniem.
 • Za pośrednictwem wiadomości e-mail wysłanej ze strony panelu.

Za każdą poleconą osobę, która zarejestruje się z naszego zaproszenia e-mail lub linka partnerskiego oraz wypełni co najmniej 3 ankiety, otrzymamy 2 PLN na nasze konto Mobrog.

Konto użytkownika można usunąć w dowolnym momencie bez podawania przyczyny. Aby to zrobić należy kliknąć przycisk 'Anuluj Członkostwo’, znajdujący się w zakładce o tej samej nazwie.

Zródło:
 • mobrog.com/pl
 • splendid-research.com
 • pl.trustpilot.com/review/www.mobrog.com
 • surveypolice.com/mobrog
 • apple.com/pl/app/mobrog-app
Recenzje każdego z paneli

Dodaj komentarz