Co to jest MOBROG?

MOBROG to znany, niemiecki panel badawczy, należący do SPLENDID RESEARCH GmbH. Firma oferuje wypłatę wynagrodzenia w zamian za wypełnianie ankiet oraz polecanie programu znajomym. Panel dostępny jest w kilkudziesięciu wersjach językowych oraz zrzesza panelistów z zakątków całego świata. Jeżeli interesują Cię opinie dotyczące tego panelu oraz bardziej szczegółowe informacje, serdecznie zapraszamy do lektury poniższego artykułu.

MOBROG - Najważniejsze informacje

 • Adres strony: www.MOBROG.com
 • Język: Wiele różnych wersji językowych, w tym j. polski
 • Dane firmy: SPLENDID RESEARCH GmbH, Barmbeker Str. 7A, 22303 Hamburg, Germany
 • Dane kontaktowe: Formularz na stronie
 • Data powstania: Brak informacji
 • Program partnerski: Dostępny
 • Wynagrodzenie z programu partnerskiego: 2 PLN za każdą polecona osobę, która ukończy co najmniej 3 ankiety
 • Kto może zostać uczestnikiem: Każda pełnoletnia osoba
 • Metody wypłat: PayPal, Skrill
 • Minimum do wypłaty: 20 PLN
 • Przelicznik punktów: Brak

Rejestracja w MOBROG

Aby móc zostać członkiem panelu należy spełnić następujące kryteria:

 • posiadać co najmniej 18 lat,
 • używać unikalnego adresu e-mail,
 • być stałym mieszkańcem Polski.

Rejestracja w panelu jest niezwykle prosta oraz intuicyjna. W pierwszej kolejności należy wypełnić formularz rejestracyjny dostępny TUTAJ.

W formularzu zostaniemy poproszeni o podanie podstawowych informacji personalnych takich jak:

 • adres e-mail
 • hasło
 • nazwę użytkownika
 • datę urodzenia
 • płeć
 • kod pocztowy
 • stan zatrudnienia
 • wykształcenie
Ankiety MOBROG - Opinie (3)

Po pomyślnym wypełnieniu formularza rejestracyjnego należy zalogować się na swoją skrzynkę mailową w celu kliknięcia w link aktywacyjny, potwierdzający nasz e-mail.

MOBROG.com - Potwierdz email

Profil respondenta

Przed rozpoczęciem wypełniania ankiet warto skupić się na kompleksowym wypełnieniu profilu respondenta. Profil respondenta znajdziemy w zakładce ’Mój profil’.

MOBROG - Profil respondenta
Mob3

Jak zarabiać z MOBROG?

Ankiety MOBROG

MOBROG, jako typowy panel badawczy, oferuje przede wszystkim możliwość wypełniania płatnych ankiet. Ankiety dostępne są po zalogowaniu do naszego konta w zakładce ’Ankiety’. Zaproszenia do wypełniania ankiet będziemy otrzymywać również na naszą skrzynkę pocztową. Za pojedynczą ankietę otrzymamy od kilkudziesięciu groszy do ok 5 zł. Długość ankiet jest dość standardowa i wynosi od 5 do 30 minut.

Ankiety MOBROG Opinie 5

Aplikacja mobilna MOBROG

Panel oferuje możliwość pobrania specjalnej aplikacji na telefon, dzięki której w wygodny sposób będziemy mogli brać udział w ankietach. Aby pobrać aplikację należy odwiedzić sklep Google Play (w przypadku smartfonów z systemem Android) lub AppStore (w przypadku iPhonów).

Ankiety MOBROG Opinie 1 1

Program partnerski MOBROG

Firma oferuje ciekawy system poleceń. Znajomych możemy zapraszać za pośrednictwem specjalnego linku partnerskiego lub poprzez podanie ich adresu e-mail w zakładce ’Zaproś znajomych’.

Ankiety MOBROG - Opinie (11)

Za każdą poleconą osobę, która ukończy co najmniej 3 ankiety, otrzymamy 2 PLN.

Loteria MOBROG

Każdego miesiąca firma organizuje loterię, w której dwóch zwycięzców otrzymuje vouchery o wartości 100 euro na zakupy w sklepie Amazon. Bilety na loterię możemy otrzymać poprzez wypełnianie ankiet. Po otrzymaniu biletu należy pamiętać aby go aktywować. W tym celu musimy udać się do zakładki ’Loteria’ a następnie ’Moje bilety’.

Ankiety MOBROG - Opinie (9)

Wypłata pieniędzy oraz inne nagrody

Wypłata pieniędzy nie jest trudna. Minimum do wypłaty, w porównaniu do innych paneli badawczych, jest zdecydowanie niskie i wynosi jedynie 20 zł. Zgromadzone pieniądze możemy wypłacić na nasze konto PayPal, Skrill lub bezpośrednio na rachunek bankowy lub przeznaczyć na ekologiczną inicjatywę sadzenia drzew – EcoMatcher. Istnieje także możliwość otrzymania kuponu Zalando. Wypłata jest niezwykle szybka i zajmuje zazwyczaj od kilkudziesięciu minut do kilku godzin.

Ankiety MOBROG Opinie 12

Wypłata pieniędzy na PayPal

Aby wypłacić pieniądze na PayPal musimy zgromadzić co najmniej 20 zł na naszym koncie. Ważne, aby nasz e-mail powiązany z kontem PayPal, był taki sam jak podany w profilu respondenta MOBROG. Wypłata jest niezwykle szybka a jej czas nie przekracza jednego dnia.

Mobrog Opinie - PayPal

Wypłata pieniędzy na Skrill

Aby wypłacić pieniądze na portfel Skrill musimy również zgromadzić co najmniej 20 zł na naszym koncie. Ważne, aby nasz e-mail powiązany z kontem Skrill, był taki sam jak podany w profilu respondenta MOBROG. Wypłata jest niezwykle szybka a jej czas nie przekracza jednego dnia.

Mobrog Opinie - Skrill

Wypłata pieniędzy na rachunek bankowy

Wypłata środków na rachunek bankowy trwa od 1 do 4 dni roboczych. W przypadku tej metody pobierana jest prowizja w wysokości 8,50 EUR.

Mobrog Opinie Przelew bankowy

Kupon Zalando

Kupon Zalando możemy otrzymać po uzbieraniu co najmniej 40 zł na naszym koncie.

Mobrog Opinie Zalando

Inicjatywa EcoMatcher

EcoMatcher to ciekawa inicjatywa związana z ekologią, a dokładniej sadzeniem drzew.

Mobrog Opinie - EcoMatcher

Dowody wypłaty

Firma jest w pełni wypłacalna. Jeden z dowodów wypłat publikujemy poniżej. Więcej dowodów wypłat można znaleźć w Internecie na stronach poświęconych wypełnianiu ankiet.

Mobrog com opinie

Rezygnacja z uczestnictwa

Udział w panelu jest całkowicie dobrowolny, dlatego w każdej chwili możemy zrezygnować z partycypacji w systemie bez podawania przyczyny. W tym celu wystarczy wybrać opcję ’Anuluj członkostwo’, znajdującą się w zakładce o tej samej nazwie. Należy pamiętać, że po usunięciu naszego konta przepadną wszystkie niewykorzystane przez nas środki.

Mobrog com Opinie - Członkostwo

MOBROG – Opinie

MOBROG – Opinie na TrustPilot

Na znanym portalu z recenzjami TrustPilot, firma MOBROG posiada ocenę doskonałą. Na prawie 52 tysiące użytkowników, którzy wystawili swoją recenzję, 90% z nich ocenia MOBROG doskonale lub dobrze. Tylko 3% respondentów oceniło firmę słabo lub bardzo słabo. Oznacza to, że MOBROG jest jednym z najlepiej ocenianych paneli ankietowych.

Ankiety MOBROG - Opinie (13)

Pomimo wielu doskonałych ocen, część komentarzy pozostaje bardzo krytyczna w stosunku do firmy. Respondenci z Polski narzekają przede wszystkim na bardzo wysoki wskaźnik odrzuceń i niewielką liczbę zaliczanych ankiet.

MOBROG – Opinie w sklepie Google Play

Aplikacja MOBROG w sklepie Google Play posiada średnią ocen 3,5, ponad 26 tysięcy ocen oraz ponad milion pobrań. Większość użytkowników ocenia aplikację na 5, natomiast tutaj również pojawia się niemało negatywnych ocen dotyczących firmy. Opinie te dotyczą w głównej mierze problemów działaniem aplikacji.

Ankiety MOBROG Opinie 1 2

MOBROG – Opinie w App Store

Aplikacja firmy w App Store nie cieszy się zbyt dużą popularnością. Na ponad 80 pozostawionych ocen, średnia z nich to 3,8/5.

Mobrog Opinie - AppStore

MOBROG – Opinie na Survey Police

Na SurveyPolice opinie są mocno podzielone. Ponad 55% oceniających dała firmie 4 lub 5 gwiazdek. 40% użytkowników oceniło natomiast MOBROG na 1 lub 2 gwiazdki.

Mobrog Opinie - SuveyPolice

MOBROG – Podsumowanie Opinii

Opinii o MOBROG jest w sieci bardzo wiele. Nic w tym dziwnego, gdyż firma jest bardzo znana na rynku firm ankietowych oraz posiada respondentów w kilkudziesięciu krajach na całym świecie. Na pewno nie jest to firma SCAM, gdyż nagrody realizowane są normalnie a użytkownicy nie zgłaszają problemów z samymi wypłatami. W oczach wielu użytkowników, największym problemem firmy jest korzystanie z tzw. karuzel ankietowych, udostępnianych przez firmy zewnętrzne, co skutkuje bardzo wysokim współczynnikiem odrzuceń, zarówno na początkowym etapie wypełniania ankiety jak i na jej końcu. Dla wielu respondentów jest to niezwykle frustrujące.

 

Największe zalety panelu wskazywane przez użytkowników to:

 • niski próg wypłat (próg wynosi tylko 20 zł),
 • niezwykle szybki czas realizacji wypłaty (pieniądze trafiają na nasze konto PayPal w przeciągu kilku godzin),
 • dostępny ciekawy program partnerski,
 • renoma oraz wypłacalność firmy (firma niezmiennie od wielu lat terminowo realizuje wypłaty)
 • duża liczba dostępnych ankiet

  Do najczęściej wskazywanych wad należą natomiast
  :
 • stosunkowo wysoki współczynnik odrzuceń

Mobrog – Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

MOBROG to znany, niemiecki panel badawczy, należący do SPLENDID RESEARCH GmbH. Firma oferuje wypłatę wynagrodzenia w zamian za wypełnianie ankiet oraz polecanie programu znajomym. Panel dostępny jest w kilkudziesięciu wersjach językowych oraz zrzesza panelistów z zakątków całego świata.

Tak. Bycie respondentem panelu jest całkowicie darmowe i nie wymaga żadnych nakładów pieniężnych.

Warunkami członkostwa w panelu są:

 • bycie osobą pełnoletnią,
 • używanie unikalnego adresu e-mail,
 • bycie stałym mieszkańcem Polski.

Tak. Serwis oferuje możliwość wypełniania ankiet na urządzeniach mobilnych. Służy do tego specjalna aplikacja, którą możemy pobrać ze sklepu Google Play lub AppStore.

Tak, jak najbardziej. Panel jest w pełni wypłacalny a nagrody realizowane są terminowo. Dowody wypłat można znaleźć zarówno na naszej stronie jak i na innych witrynach poświęconych płatnym ankietom.

Minimum wypłaty jest stosunkowo niskie i wynosi 20 zł.

Pieniądze powinny pojawić się na naszym koncie PayPal w przeciągu jednego dnia od daty zlecenia wypłaty.

Tak. Panel oferuje system poleceń znajomym.

Panel możemy polecać:

 • Za pośrednictwem osobistego linku z zaproszeniem.
 • Za pośrednictwem wiadomości e-mail wysłanej ze strony panelu.

Za każdą poleconą osobę, która zarejestruje się z naszego zaproszenia e-mail lub linka partnerskiego oraz wypełni co najmniej 3 ankiety, otrzymamy 2 PLN na nasze konto Mobrog.

Konto użytkownika można usunąć w dowolnym momencie bez podawania przyczyny. Aby to zrobić należy kliknąć przycisk 'Anuluj Członkostwo’, znajdujący się w zakładce o tej samej nazwie.

Zródło:
 • mobrog.com/pl
 • splendid-research.com
 • pl.trustpilot.com/review/www.mobrog.com
 • surveypolice.com/mobrog
 • apple.com/pl/app/mobrog-app

Dodaj komentarz