ClixSense - Informacje

ClixSense to amerykańska firma umożliwiająca zarabianie pieniędzy poprzez wykonywanie wielu różnych zadań. W skład zadań wchodzą między innymi:  wykonywanie specjalnych zadań, granie w gry, oglądanie reklam, pobieranie aplikacji, polecanie ClixSense innym użytkownikom oraz wypełnianie ankiet. To właśnie te ostatnie, profesjonalnie prowadzone badania sprawiły, że ClixSense wyrósł w 2012 roku na lidera w dziedzinie badania opinii. Przez cały okres funkcjonowania firma wypłaciła ponad 33 miliony dolarów swoim użytkownikom. 

Adres strony:

www.ClixSense.com

Język:

angielski

Dane firmy:

ClixSense.com
210 Bates Retreat
Hampstead, NC 28443
USA

Dane kontaktowe:

formularz na stronie www

Data powstania:
2007 rok
 
Program Partnerski:
Dostępny
 
Wynagrodzenie z Programu Partnerskiego:
20% punktów zdobytych przez osobę poleconą
 
Kto może zostać uczestnikiem:
Osoba, która ukończyła 16 rok życia
 
Dostępne nagrody:
Skrill, Payoner, Tango Card
 
Metody wypłat:
Skrill, Payoner, Tango Card
 
Minimum do wypłaty:
10 USD
 
Czas wypłaty:
2 – 5 dni
 
Przelicznik punktów:
brak

ClixSense - Opinie

ClixSense to bardzo popularna firma zarobkowa stąd opinii o niej możemy znaleźć bez liku. Jeżeli chodzi o ankiety to ClixSense oferuje ich na prawdę wiele. Portal współpracuje między innymi z Toluna Influencers, Peanut Labs, OpinionWorld, Samplicio, Cint AB. Niestety ale do większości ankiet nie udaje się zakwalifikować. Nie ma w tym natomiast nic dziwnego, ponieważ ClixSense nie jest polskim panelem.

Przed rozpoczęciem pracy w panelu, warto zainstalować sobie darmowy dodatek do przeglądarki – ClixAddon. Rozszerzenie to pokazuje nam na bieżąco w pasku przeglądarki wszystkie dostępne dla nas zadania oraz zaproszenia do ankiet. Rozszerzenie to możemy znaleźć po zalogowaniu do panelu oraz kliknięciu w zakładkę ‘More’ –> ‘ClixAddon’.

Poza wypełnianiem ankiet możemy także wykonywać płatne zadania. W tym celu musimy zarejestrować konto na portalu FigureEight.com.