GreenPanthera - Informacje

GreenPanthera to amerykańska firma oferująca płatne ankiety. Jest to jeden z najpopularniejszych zagranicznych paneli badawczych. Firma oferuje bonus za rejestrację w wysokości 5 USD, co jest jednym z najwyższych bonusów, z jakimi możemy się spotkać w panelach badawczych. GreenPanthera wysyła również rekordową liczbę zaproszeń do ankiet. Wynagrodzenia za ankiety wahają się od 0,60 do 1,00 USD. Wypłaty na konto PayPal można dokonać po uzbieraniu 30 USD.

Adres strony:

www.GreenPanthera.com

Język:

polski, angielski, inne

Dane firmy:

A & K International Inc, 
157 Barlow Drive South Brooklin,
NY 11243, USA

Dane kontaktowe:

support@greenpanthera.com

Data powstania:
2016 rok
 
Program Partnerski:
Dostępny
 
Wynagrodzenie z Programu Partnerskiego:
10% punktów zdobytych przez osobę poleconą
 
Kto może zostać uczestnikiem:
Każda osoba powyżej 16 roku życia
 
Dostępne nagrody:
PayPal
 
Metody wypłat:
PayPal
 
Minimum do wypłaty:
30 USD
 
Czas wypłaty:
 do 5 dni roboczych
 
Przelicznik punktów:
brak

Green Panthera - Opinie

GreenPanthera wysła bardzo dużą liczbę zaproszeń do badań. Czasami możemy otrzymać nawet kilkanaście e-maili dziennie! Do większości z nich nie uda nam się zakwalifikować, natomiast tygodniowo spokojnie uda nam się ukończyć co najmniej kilka badań. Nagrody za ankiety nie doliczane są na bieżąco do naszego salda. Przyznawane są one zbiorowo, zazwyczaj raz w tygodniu / co kilkanaście dni. O aktualizacji naszego salda zostajemy każdorazowo poinformowani mailowo.

Pomimo bardzo wielu odrzuceń, nie należy się zrażać. W większości przypadków o braku kwalifikacji do ankiety dowiemy się od razu po kliknięciu w link z zaproszeniem, bez konieczności niepotrzebnego wypełniania pytań.

Jeżeli chodzi o miesięczne zarobki w panelu GreenPanthera to są one bardzo różne i wahają się od kilku do nawet 40 PLN. Wynagrodzenie za pojedynczą ankietę waha się od 0,25 do 0,95 USD a dla przeważającej większości ankiet wynosi 0,70 USD czyli ok. 2,80 PLN.

W lutym w GreenPanthera zarobiłem łącznie 11,35 USD czyli ok. 42 PLN. Jest to jak na razie mój największy miesięczny zarobek z jednego panelu.
18 x ankieta zwykła: 11,35 USD

Zarobiłem łącznie: 5 USD = 18,25 PLN
bonus za rejestrację: 5 USD

W panelu GreenPanthera wypełniłem pod koniec miesiąca ok. 5 ankiet, natomiast jak na razie moje punkty nie zostały jeszcze dopisane do salda. Być może ma miejsce jakieś opóźnienie. Jeżeli tylko punkty zaczną być normalnie naliczane, wiążę duże nadzieje z tym panelem.

Green Panthera - Zarobek Styczeń 2019

Jeżeli interesuje Cię jakie zarobki osiągnął nasz respondent w innych panelach, koniecznie zajrzyj na jego bloga – Dziennik Pracy Naszego Respondenta.

Posiadasz własne spostrzeżenia lub opinie dotyczące panelu GreenPanthera? Koniecznie podziel się nimi w komentarzu poniżej.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o