Site icon

GreenPanthera – Opinie 2023

Green Panthera to popularna amerykańska firma ankietowa. Panel prowadzony jest przez firmę A&K International Inc. i zrzesza ponad 1,8 miliona użytkowników z ponad 20 krajów.

Green Panthera – najważniejsze informacje

Adres strony:

www.GreenPanthera.com

Język:

polski, angielski, inne

Dane firmy:

A & K International Inc, 
157 Barlow Drive South Brooklin,
NY 11243, USA

Dane kontaktowe:

support@greenpanthera.com

Data powstania:
2016 rok
 
Program Partnerski:
Dostępny
Wynagrodzenie z Programu Partnerskiego:
10% punktów zdobytych przez osobę poleconą
 
Kto może zostać uczestnikiem:
Każda osoba powyżej 16 roku życia
 
Dostępne nagrody:
PayPal
 
Metody wypłat:
PayPal
 
Minimum do wypłaty:
30 USD
 
Czas wypłaty:
 do 5 dni roboczych
 
Przelicznik punktów:
brak

Rejestracja w panelu

Bycie członkiem panelu GreenPanthera jest całkowicie darmowe. Użytkownikiem może zostać każda osoba, która ukończyła 16 rok życia. Za zarejestrowanie konta otrzymamy bonus w postaci 5 USD. Aby dokonać rejestracji należy przejść do zakładki ’Join Now’ a następnie wypełnić krótki formularz, w którym podajemy:

 • Imię oraz nazwisko
 • Adres e-mail
 • Hasło

  Po przepisaniu kodu CAPTCHA oraz zaakceptowaniu warunków użytkowania, klikamy przycisk ’REGISTARTION’.

Po rejestracji w serwisie, zdecydowanie warto poświęcić chwilę czasu na uzupełnienie naszego profilu użytkownika. Dzięki temu, ankiety do których będziemy otrzymywać zaproszenia, będą bardziej dopasowane. Nasze dane profilowe znajdziemy na naszym koncie, w zakładce ’PERSONAL DATA’.

Formularz osobowy jest stosunkowo krótki i zawiera podstawowe informacje osobowe takie jak:

 • Płeć
 • Data urodzenia
 • Kraj pochodzenia
 • Miasto, w którym mieszkamy
 • Kod pocztowy
 • Wykształcenie
 • Status rodzinny
 • Status zatrudnienia

Jeżeli chcemy otrzymywać informacje o nowych ankietach poprzez wiadomości e-mail lub otrzymywać informacje o nowościach, warto także zaznaczyć odpowiednie zgody, znajdujące się poniżej formularza profilowego.

Jak zarabiać z Green Panthera?

a) Płatne ankiety

Wszystkie dostępne w danej chwili ankiety znajdziemy w zakładce ’EARN MONEY’. Jeżeli zaznaczyliśmy odpowiednie zgody, informacje o nowych ankietach będziemy otrzymywać także na naszą skrzynkę mailową. Ankiety są różne, ponieważ pochodzą od kilku różnych firm, współpracujących z Green Panthera. Czas potrzebny na ukończenie pojedynczej ankiety jest standardowy i wynosi od kilku do kilkudziesięciu minut. Za pojedynczą ankietę otrzymamy przeciętnie od 50 centów do 1 dolara.

b) Zaproś znajomych

GreenPanthera oferuje ciekawy program partnerski, w którym możemy zapraszać znajomych, przyjaciół oraz członków rodziny do rejestracji w panelu. Zapraszać możemy dzięki specjalnemu linkowi partnerskiemu, który znajdziemy w zakładce ’ZAPROSIĆ PRZYJACIÓŁ’. Wynagrodzenie z programu partnerskiego jest stałe i wynosi 10% kwoty zarobionej w panelu przez naszych poleconych. Należy pamiętać, że kwota wynagrodzenia za naszych poleconych, dodawana jest do naszego salda raz w tygodniu – w każdą niedzielę.

Wypłata pieniędzy

Zgromadzone na naszym saldzie środki możemy wymienić na wypłatę na konto PayPal. Minimum do wypłaty jest stosunkowo wysokie i wynosi 30 USD. Czas wypłaty wynosi od 4 do 10 dni roboczych od momentu złożenia zlecenia.

Dowody wypłat

W Internecie możemy znaleźć dużą liczbę negatywnych opinii dotyczących realizacji wypłat przez Green Panthera. Jeżeli chodzi o naszych respondentów, nikt nie zgłaszał większych problemów z odbiorem nagród. Poniżej przedstawiamy wypłatę, jednego z aktywnych użytkowników GreenPanthera, która miała miejsce w sierpniu 2022 roku. Jak widać na załączonych screenach, wypłata dotarła już na następny dzień, po zleceniu wypłaty.

Rezygnacja z uczestnictwa w panelu

Zrezygnować z uczestnictwa w panelu możemy w dowolnym momencie, bez podawania przyczyny. Aby to zrobić wystarczy, że przejdziemy do zakładki ’DANE OSOBOWE’ a następnie klikniemy w czerwony przycisk 'Kliknij tutaj, aby usunąć swoje konto’, znajdujący się w prawym dolnym rogu panelu.

Green Panthera – Opinie

Opinie o GreenPanthera są bardzo różne. W sieci możemy znaleźć wiele negatywnych opinii dotyczących działania panelu oraz sposobie realizacji nagród. Na znanym portalu z ocenami TrustPilot, GreenPanthera posiada wiele negatywnych komentarzy, a aż 80% użytkowników ocenia działalność firmy na złą.

Do najczęstszych zarzutów, kierowanych przez użytkowników, pod adresem firmy należą:

  • Problemy z kontem. Część użytkowników informuje, że ich konta zostają zablokowane z niejasnych powodów.
  • Problemy z realizacją wypłat.
  • Wyjątkowo słaba jakość obsługi klienta.
  • Mała transparentność firmy. Ciężko znaleźć rzetelne informacje o spółce zarządzającej panelem.
  • Duża liczba odrzuceń podczas wypełniania ankiet.
  • Wysokie minimum wypłaty.

Wśród wielu negatywnych opinii znajdują się też te pozytywnie oceniające GreenPanthera. Jeden z zaprzyjaźnionych z nami respondentów aktywnie uczestniczy w panelu od roku 2019 i jak do tej pory nie miał problemów z realizacją wypłat. Dowód jednej z jego wypłat można znaleźć powyżej, w sekcji 'Dowody wypłat’.

Sam udział w panelu jest całkowicie darmowy, dlatego jedyną rzecz jaką możemy stracić wypełniając ankiety z GreenPanthera to nasz czas oraz zaangażowanie. Każdy z chcących dołączyć do tego panelu musi jednak sam zdecydować, czy ma ochotę ponieść ewentualne ryzyko.

Źródła:

 • greenpanthera.com
 • akinternationalinc.com
 • trustpilot.com/review/greenpanthera.com

Posiadasz własne opinie dotyczące Green Panthera? Koniecznie podziel się nimi w komentarzu poniżej.

Exit mobile version