Premie za Ankiety Google – Najważniejsze informacje

Premie za Ankiety Google (Google Opinion Rewards) to niezwykle ciekawa aplikacja stworzona przez światowego, technologicznego giganta Google. Aplikacja pozwala na zarabianie drobnych kwot pieniężnych w zamian za udzielanie odpowiedzi na krótkie ankiety. Zgromadzone środki możemy wykorzystać na zakupy w sklepie Play.

Premie za Ankiety Google - Google Opinion Rewards Polska (1)

Pobranie oraz rejestracja w aplikacji

Aplikacja Google Opinion Rewards jest w pełni darmowa. Dołączyć do aplikacji może każda pełnoletnia osoba, która zamieszkuje jeden z następująych krajów: Polska, Australia, Austria, Belgia, Brazylia, Chile, Kanada, Dania, Francja, Niemcy, Indie, Włochy, Japonia, Meksyk, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Singapur, Tajwan, Turcja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone.

Możemy pobrać ją zarówno w Sklepie Play jak i App Store.

TUTAJ znajdziesz wersję na Androida.
TUTAJ
natomiast znajdziesz wersję na MAC OS.

Po pobraniu i uruchomieniu aplikacji zostaniemy poproszeni o wypełnienie krótkiego formularza, w którym będziemy musieli podać:

  • kraj zamieszkania
  • kod pocztowy
  • przedział wiekowy
  • płeć
  • język, którym się posługujemy
Premie za Ankiety Google Google Opinion Rewards Polska A3

Premie za Ankiety Google – Ankiety

Aplikacja Premie za Ankiety Google oferuje niezwykle krótkie oraz ciekawe ankiety. Ankiety trwają maksymalnie kilka minut a za każdą z nich możemy otrzymać od 40 groszy do 4 zł.

Premie za Ankiety Google - Google Opinion Rewards Polska (B1)

Aby zmaksymalizować liczbę otrzymywanych ankiet warto zezwolić aplikacji na dostęp do historii lokalizacji.

Nagrody

W polskiej wersji aplikacji Google Opinion Rewards istnieje tylko jeden typ nagrody. Są nią środki pieniężne, które możemy wykorzystać w Sklepie Play. Nie ma minimalnego limitu wypłaty środków. Zgromadzone pieniądze możemy wydać w Sklepie w dowolnym momencie. Należy również pamiętać, że niewykorzystane środki tracą swoją ważność po upływie roku.

Rezygnacja z uczestnictwa

Nasze konto w aplikacji Google Opinion Rewards możemy usunąć w dowolnym momencie bez podawania przyczyny. Aby to zrobić należy przejść do zakładki ’Ustawienia’ a następnie kliknąć przycisk z czerwonymi literami ’Usuń konto w aplikacji Premie za ankiety’.

Premie za Ankiety Google Google Opinion Rewards Polska A1

Premie za Ankiety Google – Opinie

Premie za Ankiety Google to jedna z najbardziej popularnych aplikacji tego typu w Internecie. Aplikacja została pobrana ze Sklepu Play ponad 50 milionów razy! Liczba ocen wynosi ponad 2,5 miliona a średnia ocena to 4,5.

Premie za Ankiety Google - Google Opinion Rewards Polska (2)

W App Store aplikacja cieszy się również dobrymi opiniami. Ma ponad 140 tysięcy ocen, a ich średnia wynosi aż 4,7.

Premie za Ankiety Google - Google Opinion Rewards Polska (B2)

Zdecydowanie gorsze notowania Premie za Ankiety Google otrzymuje w popularnym serwisie z recenzjami MouthShut. Na ponad 1,5 tysiąca opinii, średnia ocen to jedynie 2,20.

Premie za Ankiety Google - Google Opinion Rewards Polska (5)

Podsumowując, Premie za Ankiety Google / Google Opinion Rewards to ciekawa aplikacja, dzięki której nie tracąc dużej ilości czasu możemy zdobyć dodatkowe środki do wykorzystania w Sklepie Play. Zarobione pieniądze możemy wydać między innymi na zakup gier, aplikacji, książek czy subskrybcji.

Co zdecydowanie wyróżnia powyższą aplikację, to to, że ankiety są zdecydowanie ultrakrótkie. Na udzielenie odpowiedzi na większość z nich wystarczy nam 20 – 30 sekund!

Jako, że twórcą aplikacji jest sam Google, firma jest w pełni rzetelna i wypłacalna.

Źródła:

  • https://surveys.google.com/google-opinion-rewards/ – Oficjalna strona aplikacji
  • play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.paidtasks&hl=pl&gl=US
  • apps.apple.com/us/app/google-opinion-rewards/id1227019728
  • www.mouthshut.com/product-reviews/Google-Opinion-Rewards-reviews-925905752

Dodaj komentarz