Zarabianie na grach - Aplikacje do zarabiania

Zarabianie na grach - Wstęp

W dzisiejszym artykule wyjaśnimy Ci, krok po kroku, jak możesz dorobić co nieco do domowego budżetu, robiąc to co lubisz, czyli grając w gry.

Zarabiać pieniądze na grach można na co najmniej kilka różnych sposobów. Część ze sposobów jest niezwykle prosta i mało skomplikowana, część natomiast czasochłonna, wymagająca wkładu finansowego oraz wiedzy i determinacji. My skupimy się wyłącznie na tej pierwszej grupie. Po co sobie niepotrzebnie utrudniać życie?

Czego dowiesz się z poniższego artykułu?

Pokażemy Ci przede wszystkim jak rozpocząć swoją przygodę z zarabianiem na grach. Krok po kroku wskażemy Ci drogę, damy wskazówki i niezbędne narzędzia oraz pokażemy najciekawsze aplikacje do zarabiania pieniędzy w 2022 roku.

Czego na pewno się nie dowiesz?

Na 100% nie dowiesz się jak zarobić dużo pieniędzy w krótkim czasie. Takie rzeczy są nierealne. Nas natomiast interesują tylko realne działania, dające konkretne efekty. Jeżeli jakaś osoba lub jakaś reklama wciska Ci kit, że na grze lub aplikacji można dużo i szybko zarobić – NIE DAJ SIĘ NABRAĆ. Szkoda Twojego czasu i nerwów.

Nie dowiesz się od nas także, jak zacząć inwestować w gry oparte o NFT oraz nie poznasz sposobów na to, jak wygrać w kasynie. Nie interesują nas zupełnie kryptowaluty ani gry hazardowe. Szkoda tracić czas, pieniądze i przyjemność z gry, na wątpliwą w skutkach spekulację.

Zapamiętaj koniecznie. Wszystkie przedstawiane przez nas możliwości zarobku na grach oraz służące do tego programy i aplikacje są CAŁKOWICIE DARMOWE.

Zasada jest prosta – jeżeli jakakolwiek aplikacja będzie wymagała od Ciebie dokonania wpłaty – nie korzystaj z niej. Zdecydowanie nie warto tracić pieniędzy w tych trudnych czasach. Nawet niewielkich kwot.

Czego będziesz potrzebował aby zacząć zarabiać na grach?

 1. Smartfona z dostępem do Internetu. Najlepiej aby posiadał system Android. System Android daje zdecydowanie największe możliwości oraz dostęp do dużej liczby aplikacji do zarabiania pieniędzy.
 2. Konta PayPal. Jest to praktycznie rzecz niezbędna, nie tylko podczas zarabiania na grach, ale ogólnie podczas zarabiania w Internecie. Zdecydowana większość aplikacji do zarabiania obsługuje właśnie płatności PayPal. Założenie oraz prowadzenie konta PayPal jest darmowe. Za pośrednictwem PayPala możemy w łatwy i szybki sposób odbierać płatności oraz wypłacać nasze środki na rachunek bankowy.
 3. Rachunku bankowego. Rzecz niemalże konieczna w dzisiejszych czasach. Dzięki niemu odbierzemy oraz wypłacimy zarobione pieniądze. Zalet oraz możliwości jakie daje posiadanie rachunku bankowego nie będziemy nikomu z Was przedstawiać. Są one oczywiste. Jeżeli jednak nie posiadasz rachunku bankowego lub zastanawiasz się nad zmianą swojego banku, przejrzyj koniecznie nasze najnowsze zestawienie – Przegląd najlepszych kont oraz promocji bankowych w 2022 roku.
 4. Konta Gmail. Nie jest to warunek niezbędny, jednak konto Gmail niezwykle upraszcza proces rejestracji w wielu aplikacjach.

Przejdźmy więc do sedna. Jak w końcu zacząć zarabiać na grach w Internecie?

Tak jak wspominaliśmy już wcześniej, istnieje kilka ciekawych, godnych polecenia możliwości. Każdy z Was musi jednak sam zdecydować, który sposób będzie dla niego najlepszy i sprawi mu najwięcej frajdy.

Aplikacje do zarabiania na grach typu 'Play to Earn'

Zarabianie na grach na telefon

Wstęp

Aplikacje do zarabiania na grach na smartfonie to zdecydowanie najprostszy oraz najszybszy sposób na rozpoczęcie zarabiania na grach. Sposób postępowania jest niezwykle prosty i zamyka się w następującym schemacie:

  1. Pobierasz aplikację. (Listę aplikacji znajdziesz poniżej.)
  2. Rejestrujesz się w aplikacji poprzez konto Gmail.
  3. Pobierasz wybraną grę z listy w aplikacji.
  4. Grasz aktywnie w daną grę lub po prostu zostawiasz ją uruchomioną na telefonie.
  5. Zgarniasz punkty za każdą minutę działania gry.
  6. Zlecasz wypłatę na konto PayPal.
  7. Cieszysz się z zarobionych pieniędzy.

Brzmi prosto? I takie właśnie jest. Wszystkie aplikacje płacące za czas spędzony w grze są bardzo podobne i działają w oparciu o ten sam algorytm. Dlatego powyższy schemat będzie dla każdej z nich bardzo podobny. Poniżej przedstawiamy listę najciekawszych aplikacji do zarabiania pieniędzy płacących za czas spędzony w grze.

Najlepsze aplikacje do zarabiania typu 'Play to Earn'

Średnia ocen: 4,4
Liczba ocen:  34.000
Liczba pobrań:  ponad 1.000.000

Średnia ocen: 4,4
Liczba ocen:  18.300
Liczba pobrań:  ponad 500.000

Średnia ocen: 4,4
Liczba ocen:  1.120.000
Liczba pobrań:  ponad 50.000.000

Średnia ocen: 4,3
Liczba ocen:  426 000
Liczba pobrań: ponad 10.000.000

Średnia ocen: 4,4
Liczba ocen:  253 000
Liczba pobrań:  ponad 10.000.000

Średnia ocen: 4,3
Liczba ocen:  82.000
Liczba pobrań: ponad 5.000.000

Średnia ocen: 4,4
Liczba ocen:  255.000
Liczba pobrań: ponad 10.000.000

Średnia ocen: 4,4
Liczba ocen:  273.000
Liczba pobrań: ponad 10.000.000

 

Średnia ocen: 4,4
Liczba ocen:  136.000
Liczba pobrań: ponad 5.000.000

 

Ile mogę zarobić na powyższych aplikacjach?

Można by rzec, że wszystko zależy od Ciebie i od tego jak dużo czasu będziesz miał ochotę poświęcić na każdą z aplikacji. Na każdej z aplikacji do zarabiania na grach możemy zarobić od kilkunastu do nawet kilkuset zł. Zarobki różnią się pomiędzy aplikacjami, ponieważ te oferują różne stawki za czas spędzony w grze.

Nagrody dostępne w aplikacjach

W każdej z powyższych aplikacji do zarabiania na grach minimum do wypłaty jest takie samo i wynosi 2000 punktów. Bonus za rejestrację wynosi natomiast 1800 punktów. Poniżej przedstawiamy wszystkie dostępne nagrody:

  • 2000 punktów = 0,76 PLN,
  • 3959 punktów = 1,52 PLN,
  • 9701 punktów = 3,81 PLN,
  • 18826 punktów = 7,62 PLN,
  • 37275 punktów = 14,24 PLN,
  • 55354 punktów = 22,87 PLN,
  • 73067 punktów = 30,49 PLN,

Pieniądze możemy wypłacić w łatwy sposób na nasze konto PayPal. Wypłata dociera bardzo szybko, najczęściej w przeciągu 2 dni roboczych.

Aplikacje do zarabiania - przydatne wskazówki

Poniżej przedstawiamy kilka wskazówek dotyczących zarabiania w aplikacjach typu Play to Earn.

 1. Bonus na start w każdej z powyższych aplikacji do zarabiania wynosi 1800 punktów. Oznacza to, że musimy zdobyć tylko 200 punktów aby móc odebrać pierwszą nagrodę.
 2. Jeżeli nie chcesz aktywnie grać w daną grę, wystarczy, że zostawisz ją włączoną. Punkty będą naliczać się tak samo jak w przypadku aktywnej gry.
 3. Wraz z upływem czasu spędzonym w danej grze, liczba punktów przyznawanych za każdą minutę będzie znacząco spadać.
 4. Punkty naliczane są w różnych interwałach czasowych. Im dłużej gramy w daną grę tym interwał czasowy będzie się bardziej wydłużał.
 5. Gdy liczba punktów naliczanych za daną grę mocno się obniży, warto przejść do kolejnej gry.
 6. Możemy polecać aplikacje znajomym. Za każdą osobę, której polecimy aplikację, otrzymamy 25% zdobytych przez nią punktów.
 7. Liczba dostępnych gier, w których otrzymujemy punkty za czas spędzony w grze, jest ograniczona. Gdy limit zostanie wyczerpany, możemy dalej zarabiać w modelu ’punkty za aktywną grę’.
 8. Czym wyższa nagroda tym korzystniejszy przelicznik punktów. Jeżeli mamy wystarczająco dużo cierpliwości, warto poczekać z wymianą punktów na nagrody, do momentu uzyskania 73067 punktów.
 9. Co pewien czas pojawiają się ciekawe promocje, które na okres 1 – 3 dni, podwajają zdobywane przez nas punkty.
 10. Wszystkie powyższe aplikacje są w pełni wypłacalne. Jeżeli ktoś z Was chciałby przekonać się o wypłacalności danej aplikacji, przed poświęceniem jej większej ilości czasu, warto wymienić pierwsze, zdobyte punkty na najniższą nagrodę.

Dlaczego ktoś daje mi zarabiać na grach na telefon?

Sprawa jest niezwykle prosta. W dzisiejszych czasach, gry oraz aplikacje mobilne to biznes szacowany na wiele miliardów dolarów. Twórcy gier, aby te zyskały popularność oraz oceny, wydają ogromne pieniądze aby pozyskać nowych użytkowników. Aplikacje do zarabiania po prostu pośredniczą w tych działaniach.

Aplikacje do zarabiania na ankietach oraz płatnych zadaniach

Drugim typem aplikacji do zarabiania na telefon, które pozwolą nam na zastrzyk dodatkowej gotówki, są aplikacje umożliwiające wypełnianie płatnych ankiet oraz zadań.

Aplikacji udostępniających możliwość wypełniania płatnych ankiet na telefonie jest bardzo wiele. Zarówno tych polskich jak i zagranicznych. Do najciekawszych z nich należą:

Jeżeli interesuje Cię temat płatnych ankiet, koniecznie przeczytaj nasz artykuł w pełni poświęcony zarabianiu na płatnych ankietach.

Aplikacje do zarabiania - płacące za aktywną grę

Kolejnym typem aplikacji do zarabiania na telefon, które pozwolą nam dorobić, są aplikacje nagradzające za aktywną grę.

W aplikacjach tego typu, aby zdobyć punkty, musimy wykonać konkretne zadania. Zazwyczaj sprowadzają się one do pobrania konkretnej gry oraz osiągnięcia wskazanego poziomu w konkretnym okresie czasowym. Każdy z takich deali jest nieco inny, a jego warunki są zawsze przedstawione w ofercie.

Aplikacje do zarabiania pieniedzy - Platne za aktywna gre

Najlepsze aplikacje do zarabiania - płacące za aktywną grę

Aplikacji do zarabiania pieniędzy na grach jest na prawdę sporo. Poniżej przedstawiamy Wam listę najciekawszych z nich. Większość z aplikacji, poza zdobywaniem punktów za granie w gry, daje także wiele innych możliwości zdobywania wynagrodzenia. Zazwyczaj dodatkowe punkty możemy zdobyć za wypełnianie płatnych ankiet, oglądanie filmów, oglądanie reklam, słuchanie muzyki czy zakupy online.

Średnia ocen: 4,5
Liczba ocen:  70 000

Średnia ocen: 4,4
Liczba ocen:  15 000

Średnia ocen: 4,8
Liczba ocen:  1 000 000

Średnia ocen: 3,9
Liczba ocen:  330 000

Średnia ocen: 4,3
Liczba ocen:  89 000

Średnia ocen: 4,3
Liczba ocen:  389 000

Średnia ocen: 4,4
Liczba ocen:  51 000

Średnia ocen: 4,0
Liczba ocen:  700

Z jakich aplikacji do zarabiania na grach zdecydowanie nie warto korzystać?

Poza wieloma ciekawymi aplikacjami, które umożliwiają nam zarobienie prawdziwych pieniędzy na grach, istnieje również cały szereg aplikacji oszukujących swoich użytkowników. Aplikacje te są często agresywnie reklamowane, mamiąc potencjalnych użytkowników wysokimi zarobkami w krótkim czasie. Co ciekawe, na pierwszy rzut oka, ciężko stwierdzić czy dana aplikacja to scam. Niestety, ale aplikacje scamowe często posiadają tysiące, sztucznie wykreowanych, pozytywnych opinii oraz wiele milionów pobrań. Na szczęście istnieje kilka przesłanek, które umożliwiają wychwycenie nierzetelnych aplikacji do zarabiania. Są nimi:

  • Wysokie minimum wypłaty. Minimum do odebrania nagrody jest ustalane specjalnie na wysokim poziomie, aby aplikacja zarobiła jak najwięcej na zwabionym użytkowniku, zanim zorientuje się on, że bierze udział w scamie.
  • Bardzo szybkie tempo gromadzenia punktów / pieniędzy w początkowej fazie korzystania z aplikacji.
  • Scamowe aplikacje mają bardzo często formę gier kasynowych – slotów, ruletki, karcianych, żetonowych.
  • Bardzo duża liczba nachalnych reklam. Na tym głównie zarabiają podejrzane aplikacje. Zanim użytkownik zorientuje się, że ma do czynienia ze scamem, firma zdąży sporo zarobić na oglądniętych przez niego reklamach.
  • Duża ilość płatnych bonusów jak dodatkowe żetony, czas na grę, kryształki, monety itd.

Aby upewnić się, że dana aplikacje jest faktycznie rzetelna warto poświęcić chwilę czasu na dokładniejsze przeglądnięcie opinii. Sama ocena aplikacji często nie jest do końca miarodajna. Czerwoną lampkę ostrzegawczą mogą natomiast stanowić powtarzające się negatywne komentarze, zwłaszcza te dotyczące problemów z realizacją nagród.