Site icon

Toluna – Opinie 2023 | Logowanie | Nagrody

Toluna Influencers to internetowa społeczność, dzięki której Twój głos zostanie usłyszany! Toluna płaci swoim respondentom za branie udziału w badaniach ankietowych. Umożliwia także głosowanie oraz umieszczanie opinii na portalu. Panel działa od roku 2000 i w chwili obecnej skupia ponad 10 milionów użytkowników z różnych stron świata.

Najważniejsze informacje

Adres strony:

pl.Toluna.com

Język:

polski

Dane firmy:

Toluna USA, Inc.
21 River Road
Wilton, CT 06897 USA

Dane kontaktowe:

poprzez formularz kontaktowy na stronie
+1 203 834 8585

Data powstania:
2000 rok
 
Program Partnerski:
Dostępny
Wynagrodzenie z Programu Partnerskiego:
500 punktów = 0,45 PLN za każdą poleconą osobę, która wypełni ankietę. Obowiązuje limit 10 poleconych w miesiącu.
 
Kto może zostać uczestnikiem:
Osoba mieszkająca na terenie Polski, która ukończyła 16 rok życia
 
Dostępne nagrody:
PayPal, Empik, TK Max, Vipsters, Zalando, Media Markt, Doładowania
 
Metody wypłat:
PayPal
 
Minimum do wypłaty:
55.000 punktów = 50 PLN
 
Czas wypłaty:
 Do 15 dni od złożenia dyspozycji
 
Przelicznik punktów:
1.100 punktów = 1 PLN

Rejestracja w panelu

Rejestracja w panelu jest dobrowolna i całkowicie darmowa. Klikając TUTAJ znajdziecie formularz rejestracyjny, składający się z 9 kroków. Należy wypełnić go w całości krok po kroku, a następnie potwierdzić swój adres e-mail, klikając w link otrzymany na skrzynkę pocztową. Wykonanie dwóch powyższych kroków umożliwi wypełnianie ankiet profilowych oraz otrzymanie pierwszych płatnych badań.

Jak zarabiać z Toluna Influencers?

a) Wypełnianie Ankiet

Panel ankietowy daje nam możliwość wypełniania płatnych ankiet dotyczących szeregu różnych tematów. Standardowa długość ankiety to 15 do 20 minut. Za poprawnie wypełnioną ankietę otrzymamy zazwyczaj od 1200 do 2500 punktów. Wszystkie dostępne ankiety znajdziemy po zalogowaniu się do naszego konto w zakładce ’Ankiety’. Zaproszenia do wypełniania ankiet będziemy otrzymywać także w wiadomościach mailowych.

b) Zaproś znajomego

Panel oferuje swoim użytkownikom możliwość polecania go znajomym. Wystarczy, że skopiujemy nasz link partnerski i podeślemy go osobom, które chcielibyśmy zaprosić do Toluny. Za każdą osobę, którą polecimy, otrzymamy 500 punktów.

c) Codzienne Koło Toluna

Firma, poza możliwością brania udziału w badaniach ankietowych oraz polecania znajomym, przygotowała także specjalną akcję – Codzienne Koło Toluna. Raz dziennie mamy możliwość zakręcenia kołem, w którym możemy zdobyć jednorazowo od 40 do nawet 1000 punktów.

Wypłata pieniędzy oraz inne nagrody

Panel oferuje wymianę punktów na pieniądze, które zostaną przelane na nasze konto PayPal. Do wyboru mamy także karty podarunkowe Empik.com, T.K. Maxx, Amazon, Zalando czy H&M.

Rezygnacja z uczestnictwa

Udział w panelu jest całkowicie dobrowolny, dlatego w każdej chwili możemy zrezygnować z partycypacji w systemie, bez podawania przyczyny. W tym celu wystarczy kliknąć przycisk ’Chcę usunąć konto’ a następnie potwierdzić swój wybór.

Toluna – Opinie użytkowników

Firma jest dość dobrze ocenianym panelem badawczym. Na znanej stronie z recenzjami – Trust Pilot, średnia z ponad 3500 ocen to 3,8 na 5. Ponad 70% użytkowników ocenia portal doskonale lub dobrze. Bardzo słabo natomiast ocenia panel prawie co piąty użytkownik.

Do największych minusów strony, które przedstawiają nasi respondenci, możemy zaliczyć stosunkowo niskie wynagrodzenia za ankiety oraz wysoki próg nagród. Użytkownicy często narzekają również na przepadające punkty, które niewykorzystane, zostają skasowane po 12 miesiącach od ich zdobycia.

Jako największe zalety, wskazywana jest natomiast duża liczba ciekawych badań oraz mniejszych sondaży, które urozmaicają korzystanie z portalu.

Posiadasz własne spostrzeżenia lub opinie dotyczące Toluna Influencers? Koniecznie podziel się nimi w komentarzu poniżej.

Exit mobile version