SwagBucks – Opinie oraz Informacje

SwagBucks to znana, amerykańska firma oferująca wynagrodzenie za wypełnianie ankiet, zakupy internetowe, granie w gry online, oglądanie filmików oraz szereg innych aktywności wykonywanych w sieci. Firma działa od 2008 roku i należy do wiodącej na rynku spółki Prodege LLC. Na stronie zarejestrowanych jest ponad 15 milionów użytkowników, którym firma od początku istnienia wypłaciła ponad 650 milionów dolarów.

SwagBucks - Najważniejsze informacje

 • Adres strony: SwagBucks.com
 • Język: j. angielski
 • Dane firmy: Prodege, LLC2030 E Maple AvenueSuite 200El Segundo, CA 90245
 • Dane kontaktowe: formularz na stronie
 • Data powstania: 2008 r.
 • Program partnerski: Dostępny
 • Wynagrodzenie z programu partnerskiego: 10% zarobków poleconych
 • Kto może zostać uczestnikiem: Osoba, która ukończyła 16 lat
 • Metody wypłat: PayPal
 • Dostępne nagrody: Wypłata PayPal, karty podarunkowe
 • Minimum do wypłaty: 25 EUR
 • Przelicznik punktów: 1 USD = 100 punktów

SwagBucks – Rejestracja

Rejestracji na stronie może dokonać osoba, która ukończyła 16 lat. Rejestracja jest szybka, mało skomplikowana i zajmuje niecałą minutę. Na poniższym filmiku znajdziesz dokładną instrukcję, jak krok po kroku, dołączyć do społeczności SwagBucks.

SwagBucks - Jak zarabiać pieniądze

Wypełnianie Ankiet

Jedną z wielu możliwości zarabiania w portalu SwagBucks jest wypełnianie ankiet. Wszystkie dostępne w danej chwili ankiety, znajdziemy w zakładce ’Answer’. Na platformie możemy wyróżnić kilka typów ankiet, różniących się nieco od siebie.

Gold Surveys

Gold Surveys to standardowe ankiety dostępne w zakładce o tej samej nazwie. Każda z ankiet ma podany swój numer, przybliżony czas niezbędny do jej wypełnienia oraz liczbę punktów, które możemy uzyskać za jej ukończenie. Aby rozpocząć interesującą nas ankietę wystarczy, że klikniemy przycisk ’Start Survey’. Ankiety trwają od kilku do kilkudziesięciu minut i możemy za nie otrzymać od 25 do 100 SB.

Gold Surveys
Daily Poll

Daily Poll to codzienne ankiety składające się z jednego, zamkniętego pytania. Każdego dnia możemy udzielić odpowiedzi na jedną, dostępną w tym dniu ankietę. Każdorazowo za naszą odpowiedź otrzymamy 1 SB.

Peanut Labs Surveys

Peanut Lab Surveys to ankiety przeprowadzane wraz ze współpracą z firmą Peanut Lab. Jest to firma, która współpracuje z różnymi panelami ankietowymi, dając ich użytkownikom dostęp do dodatkowych badań. Innym znanym panelem, który współpracuje z Peanut Labs jest np. ySense.

Aby rozpocząć wypełnianie ankiet od Peanut Lab należy jednorazowo wypełnić formularz profilujący. W tym celu musimy kliknąć w guzik „START TAKING SURVEYS” a następnie odpowiedzieć na kilkanaście pytań. Część pytań może dotyczyć kwestii wrażliwych, dlatego należy pamiętać, że zawsze możemy pominąć niewygodne pytanie.

Po pomyślnym uzupełnieniu formularza profilującego wyświetlą nam się wszystkie dostępne ankiety od Peanut Labs. Przy każdej z ankiet znajdziemy informację dotyczącą wynagrodzenia oraz czasu poświęconego na jej wypełnienie.

Program partnerski 'Refer & earn’

SwagBucks oferuje ciekawy program partnerski, w którym możemy zapraszać innych użytkowników do dołączenia do panelu. Zapraszać znajomych możemy zarówno za pomocą zaproszenia mailowego jak i używając specjalnego linku partnerskiego. Za każdą zaproszoną osobę będziemy otrzymywać 10% zdobywanych przez nią punktów. Dodatkowo, jeżeli zaproszona przez nas osoba zainstaluje na swoim urządzeniu przycisk SwagBucks, otrzymamy bonus w wysokości 100 SB.

Kupuj i zarabiaj – Program 'Shop and Earn’

Firma umożliwia zdobywanie dodatkowych punktów podczas robienia zakupów w znanych, internetowych sklepach. Za zakupy w sklepach partnerskich otrzymamy cashback w postaci punktów SB. Cashback różni się znacznie w zależności od sklepu i wynosi zazwyczaj od 1 do 10%.

SwagButton

SwagButton to specjalne rozszerzenie, które możemy pobrać i zainstalować jako guzik w pasku naszej przeglądarki. Rozszerzenie to będzie wyświetlało nam najnowsze powiadomienia z serwisu oraz umożliwi szybki dostęp do strony, bez potrzeby każdorazowego logowania się. Za instalację przycisku otrzymamy dodatkowo 25 punktów SB.

Bonus dzienny – 'Daily Bonus’

Bonus dzienny to ciekawa forma premiowania aktywnych użytkowników. Bonus posiada dwa dzienne progi – 30 SB oraz 94 SB. Za każdym razem, gdy jednego dnia, uda nam się zdobyć co najmniej 30 SB, otrzymamy 3 SB bonusu. Kolejne 3 SB otrzymamy w momencie, gdy nasz dzienny zarobek przekroczy 94 SB. SwagBucks oferuje dodatkowo bonusy 7, 14, 21 i 31 dniowe. Gdy przez kolejne 7 dni zdobędziemy bonus – otrzymamy dodatkowo 25 SB. Jeżeli uda nam się wyrobić bonus przez 2 tygodnie, dostaniemy 100 SB. Po 3 tygodniach codziennego bonusu będzie nam przysługiwało 200 dodatkowych punktów, a po 31 dniach, aż 300.

Aplikacja SwagBucks na telefon

Korzystać z aplikacji SwagBucks możemy nie tylko na naszym komputerze czy laptopie ale również na telefonie komórkowym. Aby robić to wygodny sposób, warto zainstalować specjalną aplikację mobilną SwagBucks. Jest ona dostępna za darmo w sklepie Google Play oraz App Store.

SwagBucks – Nagrody oraz wypłata pieniędzy

Minimum do wypłaty pieniędzy jest stosunkowo niskie i wynosi 1000 SB, co stanowi ekwiwalent 10 USD. Pieniądze możemy wypłacić na nasze konto PayPal lub Payoneer. Zgromadzone punkty możemy także wymienić na karty podarunkowe Amazon, Zalando lub doładować konto Steam. Czas wypłaty pieniędzy wynosi 3 dni robocze.

Rezygnacja z uczestnictwa

Aby zrezygnować z udziału w panelu, należy przejść do zakładki ’My Account’, a następnie kliknąć zakładkę ’Deactivate My Account’. Następnie wystarczy jedynie potwierdzić swój wybór, klikając przycisk ’Continue’. Warto pamiętać, że deaktywacja naszego konta jest bezpowrotna, a niewykorzystane przez nas punkty SB przepadną.

SwagBucks – Opinie

SwagBucks – Opinie w serwisie TrustPilot

SwagBucks to jedna z najbardziej rozpoznawalnych firm w branży, ciesząca się ogromną popularnością, zwłaszcza w krajach anglojęzycznych. W Internecie możemy znaleźć ogromną liczbę opinii na jej temat. Na znanym portalu z recenzjami TrustPilot, firma posiada ponad 32 tysiące ocen, a ich średnia wynosi 4,3 na 5.

Ponad 80% użytkowników uznaje działanie SwagBucks za doskonałe lub dobre. Tylko 9% uważa natomiast, że firma działa słabo lub bardzo słabo.

SwagBucks – Opinie w Google Play

W sklepie Google Play SwagBucks notuje ocenę 4.2 na 5. Aplikację oceniło aż 115 tysięcy osób, a pobrało na swój telefon ponad 5 milionów.

SwagBucks – Podsumowanie opinii

Do najważniejszych zalet programu możemy zaliczyć:

 • Dużą renomę firmy. SwagBucks należy do Prodege LLC, znanej, amerykańskiej firmy w branży GPT.
 • Niski próg wypłat. Minimum do wypłaty wynosi jedynie 100 SB czyli 10 USD.
 • Możliwość zarabiania na różne sposoby. W SwagBucks możemy zarabiać nie tylko na wypełnianiu ankiet, ale również na wykonywaniu innych akcji zarobkowych.
 • Szybką wypłatę. Realizacja nagród odbywa się w przeciągu 3 dni roboczych, co jest niezwykle krótkim czasem wśród firm ankietowych.
 • Wypłacalność. Firma jest w pełni wypłacalna. Od początku istnienia jej użytkownicy otrzymali ponad 650 milionów dolarów.
Zródło:
 • SwagBucks.com
 • Prodege.com
 • pl.trustpilot.com/review/www.swagbucks.com
 • play.google.com/store/apps
Exit mobile version