Site icon

Surveyo24 – Opinie 2023

Surveyo24 to stosunkowo nowy panel badawczy, należący do spółki Syno International UAB, zarejestrowanej na Litwie. Panel pomaga tworzyć oraz przeprowadzać ankiety agencjom marketingowym specjalizującym się w badaniach opinii publicznej. Za każdą poprawnie wypełnioną ankietę respondenci otrzymują od 20 do 200 punktów. Po uzbieraniu 500 punktów można dokonać wypłaty na konto PayPal lub wymienić punkty na dowolną, inną nagrodę.

Najważniejsze informacje

Adres strony:

surveyo24.com

Język:

polski, angielski

Dane firmy:

Syno International UAB,
Vilniaus gatve 35,
Vilnius 01119, Litwa

Dane kontaktowe:

support@surveyo24.com
+370 6462 3829

Data powstania:
2006 rok
 
Program Partnerski:
Dostępny
 
 
Wynagrodzenie z Programu Partnerskiego:

5 punktów = 0,05 USD za każdą ankietę wypełnioną przez poleconą przez nas osobę

Kto może zostać uczestnikiem:
Każda pełnoletnia osoba
 
Dostępne nagrody:
PayPal, Karta podarunkowa Allegro, kupony Amazon.de, Answear, Zalando, Empik
 
Metody wypłat:
PayPal
 
Minimum do wypłaty:
500 punktów = 5 USD
 
Czas wypłaty:
 do 3 dni
 
Przelicznik punktów:
100 punktów = 1 USD

Rejestracja w panelu

Rejestracja w Surveyo24 jest niezwykle prosta. Należy podać adres e-mail a następnie potwierdzić go, klikając w otrzymany w mailu link aktywacyjny.

Jak zarabiać z Surveyo24

a) Wypełnianie ankiet

Po zarejestrowaniu się w panelu, otrzymamy dostęp do aktualnych ankiet. Obok każdej z ankiet znajdziemy informacje dotyczące czasu potrzebnego na jej wypełnienie oraz punktów jakie za nią otrzymamy. Ankiety są zazwyczaj stosunkowo krótkie a czas potrzebny do ich ukończenia rzadko kiedy przekracza 20 minut.

b) Program Partnerski

Panel oferuje ciekawy system partnerski, w którym otrzymamy 5 punktów (0,05 USD) za każdym razem gdy polecony przez nas użytkownik wypełni ankietę. Aby uzyskać nasz osobisty link do polecania należy przejść do zakładki ’Program Partnerski’ a następnie założyć w nim konto. Po założeniu konta będziemy mieli dostęp do statystyk dotyczących poleconych przez nas osób.

Surveyo24 – Wypłata oraz nagrody

Zgromadzone na naszym koncie punkty możemy wypłacić na konto PayPal lub wymienić na karty podarunkowe takich firm jak:

  • Allegro (Karta podarunkowa eGift o wartości 50 zł lub 150 zł)
  • Amazon.de (Kupon 5 euro)
  • Answear. (Karta podarunkowa eGift o wartości 50 zł lub 100 zł)
  • Empik.com (Karta podarunkowa eGift o wartości 25 zł)
  • Zalando (Karta upominkowa o wartości 25 zł)

Próg do wypłaty jest stosunkowo niski i wynosi tylko 500 pkt. czyli 5 USD. Użytkownicy nie są zobligowani do wypłacania dokładnie tej kwoty. Można wypłacić dowolną kwotę powyżej 5 USD. Czas realizacji jest również bardzo szybki i wynosi ok 3 dni roboczych.

Rezygnacja z uczestnictwa w panelu

Jeżeli zrezygnujemy z uczestnictwa w panelu i będziemy chcieli usunąć nasze konto, wystarczy, że przejdziemy do zakładki ’Moje punkty’, ’Profil użytkownika’ a następnie wybierzemy opcję ’Edytuj / usuń profil użytkownika’.

Surveyo24 – Opinie

Opinie o firmie są podzielone. Część respondentów chwali firmę i uważa za bardzo przyjazny panel badawczy. Na znanym portalu z ocenami Trust Pilot, średnia ocena panelu to 3,7 gwiazdki. 75% członków ocenia portal doskonale lub dobrze, natomiast co piąta osoba bardzo słabo. Jako największe minusy panelu wskazywane są niska liczba dostępnych ankiet oraz duży współczynnik odrzuceń.

Surveyo24 oferuje stosunkowo dużą liczbę ankiet, a niski limit wypłaty, wynoszący jedynie (500 punktów = 5 USD), powoduje, że szybko jesteśmy w stanie przekroczyć próg wypłat. Średnie wynagrodzenie za pojedynczą ankietę waha się pomiędzy 20 a 60 punktów czyli 0,20 a 0,60 USD. Czasami możemy trafić także na lepiej płatne ankiety, za które otrzymamy nawet 200 punktów.

Surveyo oferuje ciekawy program partnerski. Za każdą ankietę wypełnioną przez poleconą przez nas osobę, otrzymamy 5 punktów czyli 0,05 USD. Przy dużej liczbie poleconych osób możemy otrzymywać co miesiąc całkiem przyzwoitą kwotę, nawet jeżeli sami wypełniliśmy niewiele ankiet.

Dużą zaletą firmy jest także szybkość wypłat. Na przelanie środków na konto PayPal, będziemy czekać nie dłużej niż 3 dni

Posiadasz własne opinie dotyczące Surveyo24? Koniecznie podziel się nimi w komentarzu poniżej.

Exit mobile version