Poznaj.to – Opinie oraz Informacje

Poznaj.to to polski panel badawczy działający od 2017 roku. Serwis oferuje możliwość zdobywania punktów w zamian za branie udziału w internetowych badaniach opinii. Punkty otrzymamy za każdą ankietę, do której się zakwalifikujemy i którą poprawnie wypełnimy. Po zgromadzeniu na naszym koncie 200 punktów, będziemy mogli zamienić je na 20 PLN, które zostanie przelane na nasz rachunek bankowy.

Poznaj.to – Najważniejsze informacje

Adres strony:

www.Poznaj.to

Język:

polski

Dane firmy:

PBS Spółka z o.o.
ul. Junaków 2
81-812 Sopot
NIP: 585-020-56-42
KRS: 0000189170

Dane kontaktowe:

(48-58) 555 45 00
kontakt@poznaj.to

Data powstania:
2017 rok
 
Program Partnerski:
Dostępny
Wynagrodzenie z Programu Partnerskiego:

10 punktów = 1 PLN za każdą poleconą osobę

Kto może zostać uczestnikiem:
Każda osoba, która ukończyła 16 rok życia i posiada adres e-mail
 
Dostępne nagrody:
Wypłata na rachunek bankowy, Instytucje charytatywne
 
Metody wypłat:
Rachunek bankowy
 
Minimum do wypłaty:
200 punktów = 20 PLN
 
Czas wypłaty:
 Do 30 dni od zlecenia wypłaty
 
Przelicznik punktów:
10 punktów = 1 PLN

Rejestracja w panelu

Zarejestrować się w panelu Poznaj to możemy zarówno za pomocą adresu e-mail jak i konta Facebook. Rejestracja jest całkowicie darmowa a członkiem panelu może zostać każda osoba, która ukończyła 16 lat.

Po rejestracji w panelu warto uzupełnić swoje dane profilowe. Im dokładniej będziemy mieć wypełniony profil respondenta tym większe szanse uzyskamy na zaproszenie do badania ankietowego.

Jak zarabiać w panelu Poznaj.to?

a) Wypełnianie Ankiet

Poznaj.to to panel ankietowy, który oferuje możliwość zdobywania punktów w zamian za wypełnianie ankiet. Zaproszenia do ankiet będziemy otrzymywać na podany podczas rejestracji adres e-mail. Wszystkie dostępne w danej chwili badania znajdziemy także po zalogowaniu do serwisu w zakładce ’Badania’.

Ankiety są stosunkowo krótkie i trwają od 5 do 15 minut. Za pojedynczą ankietę otrzymamy od kilku do kilkudziesięciu punktów czyli od kilkudziesięciu groszy do kilku złotych.

 

Panel oferuje zazwyczaj kilka ankiet w miesiącu. Jeżeli rozpoczniemy wypełnianie ankiety, ale nie uda nam się do niej zakwalifikować, otrzymamy jako pocieszenie 1 punkt, czyli 10 groszy.

b) Program – Poleć znajomym

Poznaj to oferuje ciekawy program 'Poleć znajomym’, w którym możemy otrzymać dodatkowe punkty za polecanie panelu rodzinie i znajomym. Aby móc otrzymywać punkty za polecanie panelu musimy być aktywnymi panelistami, czyli odpowiadać na co najmniej połowę badań, do których otrzymujemy zaproszenie. W przeciwnym wypadku, punkty za polecenie zostaną dopisane a później odjęte od naszego salda.

Za polecenie znajomego, który będzie aktywnym użytkownikiem przez co najmniej 7 dni, otrzymamy każdorazowo 10 punktów czyli 1 zł. Polecać panel możemy dzięki specjalnemu linkowi partnerskiemu, który znajdziemy w zakładce ’Poleć znajomym’.

Wypłata pieniędzy

Wszystkie zgromadzone punkty znajdziemy w zakładce ’Punkty’. Minimum do wypłaty jest stosunkowo niskie i wynosi 200 punktów, co równoważne jest 20 zł. Po uzbieraniu 200 punktów możemy zlecić wypłatę na nasz rachunek bankowy. Możemy także przekazać środki na cel charytatywny. Minimum punktów w tym wypadku wynosi 100 punktów. Czas wypłaty wynosi 30 dni.

Rezygnacja z uczestnictwa

Nasze konto panelisty możemy usunąć w dowolnym momencie. Aby to zrobić wystarczy wejść w zakładkę ’Twój Profil’ a następnie ’Usuń konto’.

Dowody wypłat

Oto jeden z dowodów wypłaty współpracującego z nami respondenta. Po 2 tygodniach od daty zlecenia wypłaty, pieniądze zostały zaksięgowane na jego koncie.

Zarabianie w panelu a podatki

Wypłaty z panelu traktowane są jako odbiór nagrody a firma prowadząca panel zobowiązuje się do przekazania stosownego podatku od nagród do urzędu skarbowego. W związku z tym nie musimy samodzielnie dokonywać żadnych rozliczeń z urzędem skarbowym w związku z otrzymaniem wypłaty od panelu Poznaj.to.

Poznaj.to – Opinie

Poznaj to to zdecydowanie ciekawy, polski panel badawczy, w którym warto się zarejestrować.

Do niewątpliwych zalet panelu możemy zaliczyć:

 • Niski próg wypłat. Minimum do wypłaty wynosi jedynie 200 punktów czyli 20 zł.
 • Wypłacalność. Firma jest w pełni wypłacalna a jej respondenci nigdy nie narzekali na problemy z realizacją nagród.
 • Wypłatę bezpośrednio na rachunek bankowy.
 • Traktowanie udziału w panelu jako konkursu z nagrodami. Dzięki temu panel dolicza do każdej naszej wypłaty odpowiednią kwotę i samodzielnie przekazuje ją urzędowi skarbowemu.
 • Program partnerski, dzięki któremu możemy zgromadzić więcej punktów.
 • Krótkie ankiety, na które nie musimy poświęcać zbyt dużo czasu.

  Najczęściej wskazywanymi minusami serwisu, wskazywanymi przez respondentów są natomiast:

 • Niewielki potencjał zarobkowy.
 • Stosunkowo niewielka liczba dostępnych ankiet.
 • Niskie stawki za pojedyncze ankiety.

Posiadasz własne opinie dotyczące Poznaj.to? Koniecznie podziel się nimi w komentarzu poniżej.

Exit mobile version