Panel Ariadna to ogólnopolski panel badawczy o ugruntowanej pozycji na rynku, zbierający opinie Polaków na temat codziennego życia. Panel nagradza swoich respondentów punktami, które można wymienić na szereg nagród rzeczowych. Katalog nagród jest niezwykle obszerny i zawiera takie pozycje jak: gadżety, gry, RTV i AGD, kosmetyki, narzędzia, elektronikę, książki czy różnego rodzaju akcesoria. Panel działa od 2000 roku i cieszy się pozytywnymi opiniami respondentów.

Panel Ariadna - Najważniejsze informacje

 • Adres strony: www.PanelAriadna.pl
 • Język: polski
 • Dane firmy: Ogólnopolski Panel Badawczy Sp. z o.o., ul. Podbipięty 57, 02-732 Warszawa, NIP: 521-36-49-224
 • Dane kontaktowe: ariadna@panelariadna.pl, formularz na stronie internetowej, komunikator na stronie internetowej
 • Data powstania: 2000 rok
 • Program Partnerski: Brak
 • Kto może zostać uczestnikiem: Każda osoba zamieszkująca na terenie Polski, która ukończyła 14 lat
 • Dostępne nagrody: Nagrody rzeczowe
 • Metody wypłat: brak możliwości wypłaty, dostępne tylko i wyłącznie nagrody rzeczowe
 • Minimum do wypłaty: Najtańsze nagrody rozpoczynają się od 50 punktów
 • Czas wysyłki nagród: do 30 dni

Rejestracja w Panelu Ariadna

Rejestracja w panelu jest standardowa i nie odbiega niczym od rejestracji w innych panelach ankietowych. Po przejściu do formularza rejestracyjnego, który możemy znaleźć TUTAJ, należy podać swój adres e-mail, a następnie potwierdzić go, klikając w link otrzymany w e-mailu. Rejestracja w panelu jest całkowicie darmowa i nie wymaga żadnych nakładów finansowych. Uczestnictwo w programie jest dobrowolne i może zostać zakończone w dowolnym momencie.

Panel Ariadna Opinie - Rejestracja
Panel Ariadna logowanie - Potwierdzenie adresu email

Po aktywowaniu naszego konta powinniśmy w pierwszej kolejności uzupełnić nasz profil osobowy. Pozwoli to nam otrzymywać więcej ankiet.

Jak zarabiać z Panelem Ariadna?

a) Ankiety Ariadna

Panel Ariadna umożliwia nam wypełnianie ankiet, za które otrzymujemy punkty. Punkty możemy następnie wymieniać na szereg nagród rzeczowych. Firma jest słynna z tego, że udostępnia swoim respondentom dużą liczbę ankiet, dzięki czemu są w stanie zdobyć miesięcznie pokaźną liczbę punktów. Długość pojedynczej ankiety jest bardzo różna i waha się od 5 do 30 minut. Wynagrodzenie za ankietę oscyluje natomiast w granicach 5 – 50 punktów.

Wszystkie dostępne ankiety znajdziemy po zalogowaniu do panelu w zakładce ’Ankiety’. Za każdym razem, gdy pojawi się nowa ankieta otrzymamy również wiadomość mailową z zaproszeniem do wzięcia udziału w badaniu.

Ariadna Panel ankiety do wypelnienia

Panel Ariadna – Nagrody

Ariadna jako jedna z niewielu firm, nie oferuje swoim respondentom możliwości wymiany punktów na gotówkę. Dostępny jest za to ogromny katalog nagród rzeczowych, na które możemy wymienić zebrane przez nas punkty. Dostępnych nagród jest na prawdę wiele a ich liczba oscyluje w granicach 500! Najtańsze nagrody otrzymamy już za zaledwie 50 punktów. Na te najdroższe jak np. iPhone XS będziemy musieli uzbierać 22  tysiące punktów. Punkty możemy także przekazać na organizację charytatywną – Pajacyk.

Panel Ariadna katalog nagrod

Wypłacalność firmy

Firma jest w pełni wypłacalna i wysyła nagrody swoim użytkownikom. Czas realizacji zamówień to maksymalnie 30 dni.

Opinie o Panelu Ariadna

Opinii o Panelu Ariadna możemy w sieci znaleźć bardzo wiele. W przeważającej większości przypadków są one pozytywne. Jako największe plusy firmy, respondenci wskazują dużą liczbę ankiet oraz szeroki katalog nagród. Do najbardziej znaczących minusów panelu możemy natomiast zaliczyć brak możliwości wymiany punktów na gotówkę, jak to ma miejsce w przeważającej liczbie innych firm ankietowych.

Dodaj komentarz