NorstatPanel to panel badawczy prowadzony przez Norstat Polska Sp. z o. o. należący do Norstat Norge AS, dostawcę usług badania rynku online. Firma zajmuje się, na zlecenie różnych podmiotów, zbieraniem danych przy pomocy ankiet internetowych.

Najważniejsze informacje

Adres strony:

www.norstatpanel.com/pl

Język:

polski

Dane firmy:

Norstat Norge AS (www.norstat.no),
dane kontaktowe: Norstat Norge
Norge AS
Fridtjof Nansens Plass 5
0160 Oslo

Dane kontaktowe:

poprzez formularz kontaktowy na stronie
+47 21 300 300
info@norstat.no

Program Partnerski:
Dostępny, warunkowo
Wynagrodzenie z Programu Partnerskiego:
1000 Gwiazdek
 
Kto może zostać uczestnikiem:
Osoba mieszkająca na terenie Polski, która ukończyła 15 rok życia oraz otrzymała zaproszenie
 
Dostępne nagrody:
Przelew bankowy, bilety do kina, karty Empik
 
Metody wypłat:
Przelew bankowy
 
Minimum do wypłaty:
120 punktów = 20 PLN
 
Czas wypłaty:
 Do 60 dni od złożenia dyspozycji
 
Przelicznik punktów:
6 punktów = 1 PLN

Rejestracja w panelu

Rejestracja w panelu jest dobrowolna i całkowicie darmowa. Niestety, ale Norstat Panel nie prowadzi stałej, typowej rekrutacji. Możliwość rejestracji nowych członków w panelu pojawia się zazwyczaj dwa razy do roku. Rejestracji możemy dokonać wówczas tylko i wyłącznie po otrzymaniu specjalnego odnośnika z zaproszeniem, od obecnego członka panelu lub po otrzymaniu zaproszenia telefonicznego od obsługi panelu.

Jak zarabiać z Panel Norstat?

a) Wypełnianie Ankiet

Informacje o dostępnych ankietach przychodzą na naszą skrzynkę mailową. Wszystkie dostępne ankiety znajdziemy również w zakładce ’Ankiety’, po zalogowaniu do panelu. Za każą poprawnie wypełnioną ankietę otrzymamy monety Norstat (które później możemy wymienić na nagrody) oraz Gwiazdki, które podnoszą nasz poziom uczestnictwa.

norstatpanel ankiety

b) Zaproś znajomego

Panel oferuje swoim użytkownikom możliwość polecania go znajomym. Niestety, ale możliwość ta nie jest stała, lecz udostępniana czasowo, o czym jesteśmy informowani w wiadomościach mailowych.

c) Loteria turystyczna

Za każdą wypełnioną ankietę otrzymamy losy na loterię turystyczną, która organizowana jest raz na kwartał.  Podczas każdego losowania wyłanianych jest 4 zwycięzców. Główną nagrodę stanowi karta podróżnicza o wartości 6000 zł. Innymi nagrodami są: karta podróżnicza o wartości 2000 zł, voucher Amazon o wartości 400 zł oraz 500 i 100 monet Norstat.

Nortatpanel opinie loteria turystyczna

Wypłata pieniędzy oraz inne nagrody

Panel oferuje wymianę punktów na pieniądze, które zostaną przelane na nasze konto bankowe. Gdy uzbieramy 120 monet Norstat, będziemy mogli wymienić je na przelew w wysokości 20 zł. Zgromadzone punkty możemy wymienić także na bilety do kina, kartę podarunkową Empik lub przeznaczyć na akcje charytatywne – SOS Wioski Dziecięce, program Pajacyk, CEPI czy program sadzenia drzew w Brazylii lub Zambii. Czas wypłaty jest stosunkowo długi i może wynosić do 60 dni roboczych.

norstatpanel - przelew bankowy

Program lojalnościowy

NorstatPanel oferuje swoim użytkownikom niezwykle ciekawy program lojalnościowy, składający się z sześciu poziomów uczestnictwa. Poziomu podstawowego, srebrnego, złotego, diamentowego, platynowego oraz VIP. Czym wyższy poziom osiągniemy, tym będziemy mogli czerpać większe profity z wypełnianych ankiet. Dla porównania, będąc na poziomie podstawowym uczestnictwa, za każdą poprawnie wypełnioną ankietę otrzymamy jeden los na loterię turystyczną, natomiast posiadając poziom złoty otrzymamy aż trzy losy. Nasz poziom uczestnictwa zależy od liczby Gwiazdek, które udało nam się zebrać. Gwiazdki natomiast otrzymujemy za szereg czynności takich jak: miesięczny poziom aktywności, pobranie oraz wypełnianie ankiet za pomocą aplikacji mobilnej, zapraszanie znajomych, udział w samych ankietach czy wymianę Monet Norstat na nagrody.

norstatpanel opinie - poziom uczestnictwa

Rezygnacja z uczestnictwa

Udział w panelu jest całkowicie dobrowolny, dlatego w każdej chwili możemy zrezygnować z udziału w programie, bez podawania przyczyny. W tym celu wystarczy kliknąć przycisk ’Zakończ swój udział’ a następnie potwierdzić swój wybór.

Norstat panel - zakoncz swoj udzial

Panel Norstat – Opinie użytkowników

Panel Norstat jest z całą pewnością panelem ekskluzywnym. W przeciwieństwie do większości innych firm badawczych, nie prowadzi stałej, otwartej rejestracji, a stawia na selektywny dobór uczestników. Jest to firma jak najbardziej godna zaufania, poważniej traktująca swoją misję oraz panelistów. Do największych plusów NorstatPanel możemy zaliczyć niski próg wypłat (20 zł) oraz ciekawy program lojalnościowy, który zdecydowanie urozmaica korzystanie z panelu.

Recenzje każdego z paneli

Posiadasz własne spostrzeżenia lub opinie dotyczące PanelNorstat? Koniecznie podziel się nimi w komentarzu poniżej.

Dodaj komentarz