MyIyo to międzynarodowa społeczność badawcza skupiająca respondentów z wielu krajów. Firma działa od 2006 roku i w chwili obecnej posiada ugruntowaną pozycję na rynku badań opinii.

Najważniejsze informacje

Adres strony:

www.MyIyo.com

Język:

polski, angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, holenderski, portugalski, włoski, rosyjski, turecki

Dane firmy:

myiyo
mo’web GmbH
Mertensgasse 12
40213 Düsseldorf
Niemcy 

Dane kontaktowe:

contact.pl@myiyo.com
formularz dostępny na stronie

Data powstania:
2006 rok
 
 
 
Program Partnerski:
Dostępny
 
Wynagrodzenie z Programu Partnerskiego:
500 punktów = 0,50 EUR za każdą poleconą osobę

Kto może zostać uczestnikiem:
Każda osoba pełnoletnia
 
Dostępne nagrody:
PayPal
 
Metody wypłat:
PayPal
 
Minimum do wypłaty:
20.000 punktów = 20 EUR
 
Czas wypłaty:
 od 1 do 5 tygodni
 
Przelicznik punktów:
1000 punktów = 1 EUR

Rejestracja w panelu

Członkiem panelu może zostać każda pełnoletnia osoba. Rejestracja jest stosunkowo szybka i bezproblemowa. Aby zarejestrować się w panelu należy podać:

 • imię i nazwisko,
 • płeć,
 • adres e-mail,
 • hasło
 • kraj zamieszkania.

  Po wypełnieniu krótkiego formularza, który można znaleźć klikając TUTAJ, należy jeszcze potwierdzić swój adres e-mail logując się do swojej skrzynki mailowej oraz klikając w link w otrzymanej wiadomości. Za potwierdzenie naszego adresu e-mail otrzymamy również 100 punktów.

MyIyo ankiety - rejestracja
MyIyo akiety potwierdzenie maila

Rejestracja w panelu

Po rejestracji w panelu warto poświęcić chwilę czasu na wypełnienie swojego profilu osobowego. Umożliwi nam to otrzymywanie większej liczby dopasowanych do nas ankiet w przyszłości. Za uzupełnienie profilu otrzymamy także 500 punktów.

 

Jak zarabiać z MyIyo?

a) Ankiety MyIyo

Portal oferuje swoim użytkownikom wypełnianie płatnych ankiet, dotyczących szeregu różnych tematów. Wynagrodzenie za pojedynczą ankietę waha się od 100 do nawet 5000 punktów. Długość ankiet jest dość standardowa i wynosi od 5 do 30 minut. Obok każdej z dostępnych ankiet znajdziemy informacje ile punktów otrzymamy za jej wypełnienie oraz ile czasu powinno nam zająć całe badanie.

MyIyo ankiety- ankiety 3

Wszystkie dostępne ankiety znajdziemy po zalogowaniu do panelu w zakładce ’Ankiety’. Warto regularnie logować się do panelu, ponieważ nie w każdym przypadku otrzymamy zaproszenie gdy pojawi się nowa ankieta.

myIyo dostepne ankiety

Aplikacja Mobilna

Ankiety możemy wypełniać zarówno na naszym komputerze stacjonarnym, laptopie czy tablecie, jak i telefonie komórkowym. Aby zacząć wypełniać ankiety na urządzeniu mobilnym, warto pobrać specjalną, mobilną aplikację MyIyo, która ułatwi nam to zadanie. Aplikację w prosty sposób pobierzemy oraz zainstalujemy w sklepie Google Play lub App Store.

MyIyo

b) Polecaj panel znajomym

Firma poza możliwością wypełniania ankiet, oferuje także system poleceń znajomym. Za każdą poleconą przez nas osobę, która wypełni co najmniej jedną ankietę otrzymamy 500 punktów, co stanowi równowartość 0,50 euro. Znajomych możemy polecać dzięki specjalnemu, unikatowemu linkowi, który znajdziemy na stronie głównej, po zalogowaniu do panelu.

MyIyo opinie - zapraszaj znajomych2

Wypłata pieniędzy

Jedyną nagrodą, którą oferuje firma jest wymiana punktów na pieniądze. Gdy uzbieramy minimum w wysokości 20.000 punktów możemy wymienić je na 20 euro, które zostaną przelane na nasze konto PayPal. Podawany przez firmę czas wypłaty wynosi od 1 do 5 tygodni, w rzeczywistości jest on jednak często znacznie krótszy. Zgromadzone środki możemy także przekazać na organizację charytatywną – Three Little Birds. Organizacja ta zajmuje się pomocą osobom potrzebującym wsparcia takim jak: bezdomni, osoby bez środków do życia czy poszkodowani przez los.

MyIyo opinie wyplata 2

Rezygnacja z uczestnictwa w panelu

Bycie respondentem panelu jest całkowicie darmowe oraz dobrowolne. Nasze konto panelisty możemy usunąć w każdym momencie. W tym celu wystarczy kliknąć ikonę z napisem ’Likwidacja konta’ oraz potwierdzić swój wybór. Opcję tą znajdziemy w ustawieniach naszego profilu.

MyIyo ankiety likwidacja konta

MyIyo – Opinie

Opinie o MyIyo są nieco podzielone. Większość respondentów jednak chwali firmę i uważa za bardzo przyjazny panel badawczy. Na znanym portalu z ocenami Trust Pilot, średnia ocena panelu to 3,7 gwiazdki. 75% członków ocenia portal doskonale lub dobrze, natomiast co piąta osoba bardzo słabo. Jako największe minusy panelu wskazywane są niska liczba dostępnych ankiet oraz duży współczynnik odrzuceń.

Do najczęściej wskazywanych zalet panelu MyIyo możemy zaliczyć:

 • renomę panelu. Firma działa na rynku od roku 2006.
 • przejrzystość oraz prostotę interfejsu użytkownika
 • ciekawy program partnerski, w którym otrzymamy dodatkowe punkty za każdego poleconego użytkownika

Najpopularniejszymi wadami firmy, które wskazują respondenci są natomiast:

 • wysoki próg wypłat. Próg wynosi 20 euro i jest wyższy niż w większości innych firm ankietowych.
 • niska liczba dostępnych ankiet
 • stosunkowo duży współczynnik odrzuceń podczas wypełniania ankiet.
MyIyo - Opinie
MyIyo opinie TrustPilot

Zródło:

 • www.MyIyo.com
 • pl.trustpilot.com
 • play.google.com

Posiadasz własne opinie dotyczące MyIyo? Koniecznie podziel się nimi w komentarzu poniżej.

Dodaj komentarz