JTN Panel – Opinie 2023

JTN Panel to panel ankietowy należący do JTN Research Ltd. Firma na polskim rynku działa od roku 2007 zajmując się głównie przeprowadzaniem badań marketingowych.

Najważniejsze informacje

Adres strony:

jtnpanel.com

Język:

polski

Dane firmy:

JTN Research Ltd
1712, Sofia, Bulgaria
51 „Alexander Malinov” Blvd., Metro City Building, floor 6,
office B13

Dane kontaktowe:

servicepl@jtnpanel.com

Data powstania:
2007 rok
 
Program Partnerski:
Dostępny
 
Wynagrodzenie z Programu Partnerskiego:

10 JTN Punktów za każdą poleconą osobę, która wypełni pomyślnie swój pierwszy kwestionariusz

 

Kto może zostać uczestnikiem:
Każda pełnoletnia osoba lub osoba powyżej 16 roku życia, która posiada zgodę rodziców na posiadanie i prowadzenie konta online.
 
Dostępne nagrody:
Wypłata
 
Metody wypłat:
Konto bankowe, PayPal, Skrill
 
Minimum do wypłaty:
1000 JTN Punktów punktów = 110 PLN
 
Czas wypłaty:
do 30 dni
 
Przelicznik punktów:
9 punktów = 1 PLN

Rejestracja w panelu

Członkiem JTN Panel może zostać każda pełnoletnia osoba luba każda osoba, która ukończyła 16 lat i która posiada konto online. Formularz rejestracyjny jest krótki i zawiera następujące pola:

 • adres e-mail,
 • imię
 • płeć,
 • nazwisko
 • datę urodzenia,
 • numer telefonu,
 • hasło
Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego otrzymamy link aktywacyjny, który zostanie wysłany na podany w formularzu adres e-mail.

Kwestionariusz profilowy to ankieta pozwalająca na zebranie dodatkowych informacji o respondencie. Dzięki uzupełnieniu kwestionariusza będziemy mogli otrzymywać lepiej dopasowanego do naszego profilu ankiety.

Jak zarabiać z JTN Panel?

a) Płatne ankiety

JTN Panel jak każdy panel ankietowy oferuje swoim respondentom możliwość wypełniania płatnych ankiet w zamian za zdobywanie JTN punktów. Za pojedynczą ankietę otrzymamy od 20 do 80 punktów czyli od 2,20 do 8,80 PLN.

Zaproszenia do ankiet znajdziemy po zalogowaniu do naszego panelu respondenta w zakładce ’Kwestionariusze’. Zaproszenia będziemy otrzymywać także na podany podczas rejestracji adres e-mail.

b) Program 'Poleć kogoś’

JTN Panel posiada program partnerski ’Poleć kogoś’, w którym możemy zapraszać znajomych do wzięcia udziału w panelu. Zaproszenie możemy wysłać poprzez specjalny formularz znajdujący się na naszym koncie.

Za każdą poleconą osobę otrzymamy 10 Punktów JTN czyli 1,10 PLN. Należy przy tym pamiętać, że wg regulaminu panelu, możemy polecać tylko i wyłącznie ludzi, których znamy.

Wypłata pieniędzy

Zgromadzone JTN punkty możemy wymienić na środki pieniężne w postaci przelewu na rachunek bankowy, wypłaty PayPal lub Skrill. Aby zlecić wypłatę musimy uzbierać na naszym koncie co najmniej 1000 JTN punktów, co stanowi równowartość 110 PLN. Czas wypłaty powinien wynieść do 6 tygodni, ale część respondentów JTN Panel skarży się na dłuższe terminy wypłat.

Rezygnacja z uczestnictwa w panelu

Zrezygnować z udziału w panelu możemy w dowolnym momencie. Wystarczy, że przejdziemy do naszego profilu respondenta a następnie odnajdziemy zakładkę ’Rezygnacja’. Należy pamiętać, że po zakończeniu członkostwa w panelu, wszystkie punkty, których nie udało nam się wykorzystać, zostaną usunięte.

 

JTN Panel – Opinie

JTN Panel to panel działający od wielu lat na rynku badań opinii publicznej. Opinie co do panelu, które możemy znaleźć w sieci są jednak bardzo podzielone. Panel w ostatnich latach wydaje się być mało aktywny. Profil JTN Panel na Facebooku, pomimo dużej liczby obserwujących, nie jest aktywny od wielu lat, a ostatnie wpisy pochodzą z roku 2016.

Spora liczba respondentów skarży się na problemy z realizacją nagród oraz długim czasem oczekiwania na wypłatę środków pieniężnych. W sieci możemy jednak znaleźć grupę zadowolonych respondentów, którzy w ostatnim czasie otrzymali swoje nagrody.

Do zdecydowanych wad panelu możemy z pewnością zaliczyć:

 • Dużą liczbę negatywnych opinii dotyczących JTN Panel.
 • Bardzo wysoki próg wypłat, który wynosi 110 PLN.
 • Niewielką liczbę dostępnych ankiet.
 • Bardzo słabą obsługę klienta.

Zródło:

 • jtnresearch.com
 • jtnpanel.com

Posiadasz własne opinie dotyczące JTN Panel? Koniecznie podziel się nimi w komentarzu poniżej.

Exit mobile version