Jak szybko zarobić pieniądze?

Jak szybko zarobic pieniadze

Jak szybko zarobić pieniądze - Wstęp

Jak szybko zarobić pieniądze to hasło zyskujące coraz większą popularność w wyszukiwarce Google.pl. Nic w tym dziwnego, gdyż w dobie kryzysu finansowego, szalejącej inflacji oraz stale rosnących kosztów życia, wielu z nas coraz częściej potrzebna jest dodatkowa gotówka. Gdy dodatkowo potrzebujemy tych pieniędzy na już, bo akurat zepsuła się pralka, kot wylał kawę zalewając naszego laptopa czy pilnie musimy umówić się na wizytę do dentysty, zaczynamy w pośpiechu szukać sposobu jak szybko zarobić ekstra pieniądze.

Szczęśliwie, obecny rozwój technologii, w tym globalnej sieci Internet, daje nam ogromne pole do pozyskania cennej wiedzy na temat zarobienia dodatkowej gotówki.

Jeżeli zastanawiasz się, jak szybko zarobić pieniądze, koniecznie przeglądnij poniższą listę sprawdzonych sposobów na szybki zarobek.

Jak szybko zarobić pieniądze - 10 Sprawdzonych sposobów

1. Aplikacje do zarabiania na grach

Jest to jeden z najprostszych i najszybszych sposobów na szybkie zarobienie pieniędzy w Internecie.

Do najpopularniejszych aplikacji na Androida umożliwiających szybki zarobek należą między innymi:

Aplikacje te dają nam łatwą możliwość zarobienia od kilku do kilkudziesięciu złotych w zaledwie kilka godzin. Wystarczy, że pobierzemy wyżej wspomniane aplikacje ze sklepu Play, zainstalujemy je oraz zaczniemy grać w dostępne w nich gry. Wypłatę zarobionych pieniędzy możemy zlecić na konto PayPal. Minimum do wypłaty jest bardzo niskie i wynosi jedynie 0,75 zł, a sama wypłata realizowana jest najczęściej w zaledwie jeden dzień roboczy.

Jeżeli interesuje Cię temat zarabiania na grach, koniecznie przeczytaj nasz artykuł: Zarabianie na grach – Najlepsze aplikacje do zarabiania.

2. Płatne ankiety oraz zadania

Kolejnym typem aplikacji umożliwiających szybkie zarobienie pieniędzy są aplikacje do wypełniania płatnych ankiet oraz wykonywania płatnych zadań. Większości ludzi płatne ankiety kojarzą się z wieloma godzinami spędzonymi na wypełnianiu ankiet i tygodniami oczekiwania na uzbieranie progu minimalnego do wypłaty. Nic bardziej mylnego. O ile w tradycyjnych panelach badawczych czas na zgromadzenie minimum może być dość długi, o tyle istnieją serwisy, w których możemy zarobić oraz wypłacić zgromadzone środki nawet tego samego dnia. Serwisy te poza możliwością wypełniania ankiet pozwalają także na szybki zarobek dzięki płatnym zadaniom.

Do serwisów pozwalających szybko zarobić pieniądze w Internecie należą między innymi:

 • SuperPayMe (wypłata już od $1,00, wypłata na PayPal już po kilku godzinach)
 • GryNaPlus (wypłata już od 20,00 zł, wypłata na PayPal w następny dzień roboczy)
 • RewardingWays (wypłata już od $1,00, wypłata na PayPal już po kilku godzinach)
 • OfferNation (wypłata już od $1,00, wypłata na PayPal już po kilku godzinach)
 • ySense (wypłata już od $10,00, wypłata na PayPal w przeciągu 5 dni)
 • SwagBucks (wypłata już od $10,00, wypłata na PayPal w przeciągu 3 dni)
 • ZoomBucks (wypłata już od $5,00, wypłata na PayPal w przeciągu 3 dni)

Każdy z powyższych serwisów poza możliwością wypełniania ankiet oferuje także płatne zadania takie jak: pobieranie aplikacji, pobieranie oraz granie w gry, rejestrację na innych portalach, robienie zakupów czy oglądanie filmów. To właśnie na tych akcjach najłatwiej i najszybciej zarobimy pieniądze.

Jeżeli interesuje Cię temat uczestnictwa w panelach ankietowych oraz zarabiania na ankietach koniecznie przeczytaj nasz artykuł: Najlepiej Płatne Ankiety – Ranking 2023.

3. Promocje bankowe

W dzisiejszych czasach, banki aby pozyskać nowych klientów, prześcigają się w oferowaniu coraz korzystniejszych promocji. Zakładając po raz pierwszy konto w wielu bankach możemy liczyć na premie sięgające nawet kilkuset złotych!

Do najkorzystniejszych promocji bankowych, oferowanych obecnie na rynku, należą między innymi:

Większość promocji bankowych obwarowana jest konkretnymi warunkami, które należy spełnić aby premia została przyznana. Nie są one jednak trudne do spełnienia i w większości przypadków sprowadzają się do: otwarcia konta przez Internet, zaakceptowania zgód marketingowych, wpływu środków na konto oraz wykonania miesięcznie kilku płatności kartą lub blikiem. Aby nie zaprzepaścić szansy na otrzymanie premii warto każdorazowo zapoznać się z warunkami danej promocji oraz je zanotować.

4. Wyprzedaż niepotrzebnych rzeczy

Twoje mieszkanie aż roi się od starych rzeczy, których nie używałeś przez wiele lat i których prawdopodobnie więcej nie użyjesz? Jeżeli tak, to wyprzedaż staroci to świetna okazja na szybkie zarobienie pieniędzy. Dzięki portalom takim jak: 

 • OLX,
 • Allegro Lokalnie,
 • Vinted
 • Facebook Marketplace
 •  
 • z łatwością pozbędziesz się starych gadżetów elektronicznych, gier, zabawek, nietrafionych prezentów, przeczytanych książek, ubrań oraz wielu innych zbędnych rzeczy. Zyskasz przy tym dodatkową gotówkę a jednocześnie odgracisz mieszkanie.

5. Marketing afiliacyjny

Masz duszę handlowca? Potrafisz sprzedawać lub dobrze reklamować? A może po prostu posiadasz duży krąg znajomych, którzy lubią kupować? Jeżeli tak, to marketing afiliacyjny jest właśnie dla Ciebie. Zasada jest bardzo prosta. Ty polecasz produkty innych, a w zamian za sprzedaż otrzymujesz ustaloną prowizję. Wszystko co trzeba zrobić aby rozpocząć przygodę z marketingiem afiliacyjnym to zarejestrować się do jednego z wielu programów partnerskich lub sieci afiliacyjnej i zacząć promować wybrane produkty lub usługi.

Do ciekawszych i bardziej rozbudowanych sieci afiliacyjnych, oferujących wiele różnorodnych kampanii, możemy zaliczyć:

6. Praca jako Freelancer

Fiverr to doskonała platforma dla początkujących freenalcerów, którzy chcą zdobywać doświadczenie i szybko zbudować swoje portfolio. Dzięki platformie będziesz miał dostęp do tysięcy różnych zleceń z całego świata. Począwszy od niewielkich projektów graficznych takich jak: logotypy, bannery czy ulotki, przez montaż video, animacje 3D po usługi lektorskie czy komponowanie muzyki. Wraz z wykonywaniem coraz większej liczby zleceń, zdobywaniem doświadczenia oraz pozytywnych ocen i rekomendacji, będziesz w stanie regularnie zwiększać swoje zarobki. Być może Fiverr stanie się Twoim pełnoetatowym zajęciem? Nawet jeżeli będziesz wykonywał zlecenia sporadycznie, serwis umożliwi Ci stosunkowo szybkie zarobienie pieniędzy.

7. Internetowe korepetycje

Jeżeli tylko posiadasz komputer z kamerką i dostępem do Internetu oraz ugruntowaną wiedzę z konkretnego przedmiotu szkolnego, dlaczego by nie zacząć udzielać korepetycji online? Uczniów chętnych na korepetycje możesz znaleźć samemu, np poprzez zamieszczenie ogłoszeń na portalach z ogłoszeniami, grupach na Facebooku lub poprzez pocztę pantoflową. Możesz także skorzystać z usług profesjonalnych firm trudniących się łączeniem korepetytorów wraz z uczniami. Należą do nich między innymi:

Wynagrodzenie dla e-korepetytora jest całkiem wymierne i waha się przeważnie pomiędzy 30 a 120 zł za godzinę korepetycji. Szybkie wypłaty pozwalają także na wyjątkowo szybkie zdobycie pieniędzy.

8. Zostań dostawcą jedzenia

Posiadasz rower, skuter, hulajnogę lub samochód? Zostań kurierem dla jednej z aplikacji umożliwiających zamawianie jedzenia przez Internet. Rejestracja w większości z nich jest szybka i prosta a wypłaty zazwyczaj wypłacane raz na tydzień. Tym samym daje Ci to możliwość na zdecydowanie szybkie zarobienie pieniędzy.

Do najpopularniejszych firm zajmujących się dostawą jedzenia przez Internet należą:

Praca jako dostawca jedzenia cechuje się dużą elastycznością, co jest niewątpliwie ogromną zaletą. Możesz potraktować ją zarówno jako pełnoetatową pracę jak i zajęcie, dzięki któremu szybko zarobisz dodatkowe pieniądze w razie potrzeby.

9. Sprzedaż złomu

Stary kaloryfer, akumulator, wanna, metalowe biurko czy szafka. Piwnice oraz strychy wielu z nas, skrywają często metalowe graty. Czemu więc by ich nie oddać na złom? Nawet jeżeli sam nie posiadasz złomu, być może twojemu sąsiadowi z naprzeciwka zalegają stare, metalowe akcesoria, których chciał się od dawna pozbyć. Zawsze warto przejść się po okolicy i spytać. Sprzedaż złomu to dobry sposób na pozbycie się nieprzydatnych rzeczy a zarazem możliwość szybkiego zarobienia pieniędzy.

10. Darmowa pożyczka - ostatnia deska ratunku

Czasami, jeżeli potrzebujemy pieniędzy na już, ostatnią deską ratunku okazuje się być pożyczka. Pożyczać należy jednak zawsze z głową. Tylko wtedy, gdy dodatkowe pieniądze są nam zdecydowanie niezbędne i mamy pewność, że uda nam się je spłacić w terminie. W innym wypadku droga do spirali długów i katastrofy naszych osobistych finansów będzie krótka i szybka.

Najlepszym rozwiązaniem wydaje się być pożyczenie potrzebnej kwoty od zaufanej osoby – członka rodziny, przyjaciela, pracodawcy. Czasami jednak jest to niemożliwe i jesteśmy skazani na bank lub instytucję finansową. W tej sytuacji warto rozważyć w pierwszej kolejności zaciągnięcie darmowej pożyczki, tak aby nie płacić ogromnych odsetek, oferowanych przez wiele instytucji pozabankowych. Szczęśliwie rynek pożyczek krótkoterminowych w Polsce rozwinął się na tyle, że obecnie istnieje wiele podmiotów, które oferują pierwszą pożyczkę za darmo. Należą do nich między innymi:

Jak szybko zarobić konkretną kwotę pieniędzy

Jak szybko zarobić 20 zł?

Dwadzieścia złotych to w dzisiejszych czasach bardzo niewielka kwota, możliwa do szybkiego zarobienia bez specjalnego wysiłku.
Aby szybko zarobić 20 zł możesz:

 • Zainstalować aplikację CashEm All, zgromadzić 55354 punktów grając w gry, wymienić punkty na wypłatę PayPal
 • Zarejestrować się w witrynie SuperPayMe, wypełnić od kilku do kilkunastu płatnych ankiet, zlecić wypłatę na PayPal
 • Oddać ok 220 aluminiowych puszek do skupu złomu
 • Oddać ok 40 szklanych, kaucjonowanych butelek po piwie do sklepu

Jak szybko zarobić 50 zł?

Aby szybko zarobić 50 zł możesz między innymi:

 • Zarejestrować się w witrynie GryNaPlus, wykonać kilka akcji z grami, zlecić wypłatę na PayPal
 • Zarejestrować się w aplikacji BeMyEye i wykonywać misje jako tajemniczy klient. Średnia stawka za jedną misję to ok 10 zł, także aby szybko zarobić 50 zł będziesz musiał wykonać ok 5 misji
 • Zarejestrować się w serwisie ySense, wykonać płatną akcję z Trasta Card, zlecić wypłatę na PayPal
 • Założyć dowolne konto bankowe objęte promocją dla nowych klientów – Najlepsze Konta oraz Promocje Bankowe

Jak szybko zarobić 100 zł?

Aby szybko zarobić 100 zł polecamy:

 • Zarejestrować się w witrynie GryNaPlus, wykonać kilka najlepiej płatnych akcji z grami, zlecić wypłatę na PayPal

Jak szybko zarobić 200 zł?

Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w mBanku, to jego założenie jest dobrą okazją aby łatwo i szybko zarobić 200 zł. Szczegóły promocji znajdziesz klikając TUTAJ.

Jak szybko zarobić 300 zł?

Promocja dla nowych klientów od Santander Bank – Konto Jakie Chcę to świetna możliwość na szybkie zarobienie 300 zł.

Jak szybko zarobić 500 zł?

Aby szybko zarobić 500 zł skorzystaj z prezentowanych powyżej dwóch promocji bankowych:

Jak szybko zarobić 1000 zł?

Jak szybko zarobić 3000 zł?

Niestety, ale nie istnieje żaden uniwersalny sposób na szybkie zarobienie 3000 zł. Aby w szybkim czasie pozyskać taką kwotę musimy wykazać się nie lada sprytem lub dużym doświadczeniem w jednej z dochodowych dziedzin. Możemy także połączyć kilka sposobów na szybki zarobek wspomnianych w naszym artykule.

Exit mobile version