Site icon

Ipsos I Say – Opinie oraz Informacje

I-Say to znany międzynarodowy panel badawczy, obsługiwany przez firmę badawczą IPSOS, założoną w 1975 roku. Firma przeprowadza ponad 70 milionów badań rocznie oraz obsługuje ponad 5000 klientów w ponad 100 krajach.

IPSOS I Say - Najważniejsze informacje

Adres strony:

i-say.com

Język:

polski, angielski

Dane firmy:

Ipsos Interactive Services Limited
3 Thomas More Square
London, E1W 1YW
Wielka Brytania

Dane kontaktowe:

formularz dostępny na stronie

Data powstania:
1975 rok
 
 
Program Partnerski:
Dostępny
 
Wynagrodzenie z Programu Partnerskiego:
100 punktów = 0,58 EUR za każdą poleconą osobę
 
Kto może zostać uczestnikiem:
Każda osoba, która ukończy 16 lat.
 
Dostępne nagrody:
PayPal, Mastercard, Zalando, Media Markt, Spotify
 
Metody wypłat:
PayPal, Mastercard
 
Minimum do wypłaty:
340 punktów = 2 EUR
 
Czas wypłaty:
 od 1 do 5 tygodni

Rejestracja w programie I Say

Rejestracja w panelu wygląda bardzo standardowo i jest niezwykle intuicyjna. Klikając TUTAJ znajdziesz link do formularza rejestracyjnego, który należy w całości wypełnić. Po wysłaniu wypełnionego formularza musimy jeszcze standardowo potwierdzić nasz adres e-mail, klikając w otrzymaną na podaną przez nas skrzynkę mailową, wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Po ukończeniu tych dwóch kroków możemy swobodnie przystąpić do korzystania z panelu ankietowego IPSOS I Say.

ipsos i say - Rejestracja

Jak zarabiać z IPSOS I Say?

a) Ankiety I Say

 
I say jako typowa firma ankietowa oferuje swoim użytkownikom wynagrodzenie za wypełnianie różnego rodzaju ankiet. Dostępne dla nas ankiety znajdziemy w naszym koncie I Say, w zakładce ’Ankiety’. Za pojedynczą ankietę otrzymamy od 5 do nawet 250 punktów. jak podaje sama firma, średnio członkowie panelu I Say otrzymują 4 ankiety miesięcznie.

Każdorazowo otrzymamy również zaproszenie do nowej ankiety na naszą skrzynkę e-mail. Dzięki temu nie musimy non stop logować się do panelu. Ciekawym rozwiązaniem jest także możliwość włączenia powiadomień push, które będą nas informować o nowych ankietach z poziomu przeglądarki.

b) Polecaj I Say znajomym

 
Inna metodą na zarobienie pieniędzy w programie jest polecanie go innym osobom. Dzięki specjalnemu, unikatowemu linkowi możemy polecać I Say naszym znajomym, rodzinie a nawet obcym użytkownikiem Internetu. Za każdą poleconą przez nas osobę, która zarejestruje się w panelu z naszego linku oraz wypełni co najmniej jedną ankietę, otrzymamy 100 punktów I Say. Stanowi to równowartość ok 0,58 EUR. Nasz link do polecania panelu znajdziemy w zakładce „Polecaj Znajomym”

c) Losowanie I Say

 
Kolejną możliwością zdobycia wartościowych nagród jest losowanie BIG Bounce Back, w którym możemy otrzymać kartę przedpłaconą Mastercard o wartości 500 euro! Aby zdobyć głos na loterię wystarczy dokonać wymiany swoich punktów na dowolną nagrodę. Im więcej razy wymienimy punkty na nagrodę, tym więcej losów otrzymamy.

Wypłata pieniędzy

 
W programie I Say możemy między innymi wymienić zgromadzone punkty na gotówkę, która zostanie przetransferowana na nasze konto PayPal. Próg wypłaty jest niezwykle niski w porównaniu do innych stron ankietowych i wynosi jedynie 2 euro. Aby otrzymać 2 euro będziemy potrzebowali 340 punktów.

Poza wymianą zgromadzonych punktów na gotówkę mamy także możliwość wymiany punktów na kartę podarunkową Empik, bony Zalando, Media Markt, Decathlon czy przedpłaconą kartę Mastercard.

Rezygnacja z uczestnictwa

 

Uczestnictwo w programie IPSOS I Say jest całkowicie dobrowolne. Swój aktywny udział w panelu możemy zakończyć w dowolnym czasie. Aby usunąć konto wystarczy, że przejdziemy do zakładki 'Ustawienia’ a następnie wybierzemy oraz potwierdzimy opcję 'Rezygnacja z subskrypcji’.

Opinie o I Say

I Say to panel cieszący się dobrymi opiniami wśród respondentów. Świadczy o tym fakt, że jest to jeden z największych paneli ankietowych na świecie, przeprowadzający ponad 70 milionów badań rocznie. Do największych zalet firmy, które wskazują respondenci, możemy zaliczyć niski próg wypłat oraz przyjazny interfejs panelu. Na portalu Trustpilot średnia ocena I Say to 4,2 / 5, a 79% z prawie 27000 oceniających uważa firmę za doskonałą lub dobrą. Najczęściej podnoszonym zastrzeżeniem, wśród panelistów z Polski, jest stosunkowo niska liczba dostępnych ankiet.

Posiadasz własną opinię dotyczącą panelu I-Say? Koniecznie podziel się nią z nami w komentarzu poniżej!

Exit mobile version