HintWave – Opinie oraz Informacje

HintWave - Informacje o panelu

Hintwave to polska firma zajmująca się tworzeniem oraz udostępnianiem paneli badawczych. Firma pomaga agencjom marketingowym w przeprowadzaniu ankiet konsumenckich dotyczących produktów i usług. Hintwave poza Polską działa również w 14 innych państwach. Za wypełniane ankiety otrzymujemy wynagrodzenie, które po uzyskaniu progu 40 PLN, możemy wypłacić na konto PayPal. Panel oferuje również atrakcyjny program partnerski, w którym uzyskamy 4 PLN, za każdą poleconą osobę, która wypełni 3 ankiety.

Najpopularniejsze artykuły

Kategorie

  • Brak kategorii
Adres strony:

www.HintWave.com

Język:

polski

Dane firmy:

Hint Group Sp. z o.o.
ul.Ogrodowa 58
00-876 Warszawa

Dane kontaktowe:

info@hintwave.com

Data powstania:
2016 rok
 
Program Partnerski:
Dostępny
 
Wynagrodzenie z Programu Partnerskiego:
4 PLN za każdą poleconą osobę, która wypełni 3 ankiety
 
Kto może zostać uczestnikiem:
Każda osoba pełnoletnia mieszkająca na terenie Polski
 
Dostępne nagrody:
PayPal
 
Metody wypłat:
PayPal
 
Minimum do wypłaty:
40 PLN
 
Czas wypłaty:
 do 45 dni od zlecenia wypłaty
 
Przelicznik punktów:
brak

HintWave - Opinie

Pomimo tego, że Hintwave jest polskim panelem badawczym, otrzymywanych zaproszeń do wypełnienia ankiet jest jak na lekarstwo. Nasz respondent w przeciągu 3 miesięcy otrzymał tylko 4 zaproszenia. Niestety ale do żadnej z ankiet nie udało się zakwalifikować. Jeżeli chodzi o opinie innych respondentów Hintwave, to ciężko znaleźć jakiekolwiek nowsze opinie. Być może jest to spowodowane małą popularnością tego panelu.

Na pewno na razie nie będziemy rezygnować z uczestnictwa w tym panelu. Być może okaże się, że w przyszłości Hintwave stanie się bardziej aktywnym panelem. O spostrzeżeniach naszego respondenta będziemy jak zawsze informować na bieżąco.

Exit mobile version