Ankiety ySense / ClixSense – Opinie, Informacje, Poradnik

Czym jest ySense (dawniej ClixSense)?

ySense, znane wcześniej pod nazwą ClixSense, to amerykańska firma umożliwiająca zarabianie pieniędzy poprzez wykonywanie wielu różnych zadań. W skład zadań wchodzą między innymi: wykonywanie specjalnych akcji, granie w gry online, oglądanie reklam, pobieranie aplikacji, polecanie ySense innym użytkownikom oraz wypełnianie ankiet. To właśnie te ostatnie, profesjonalnie prowadzone badania sprawiły, że ySense wyrósł w 2012 roku na lidera w dziedzinie badania opinii. Przez cały okres funkcjonowania firma wypłaciła ponad 33 miliony dolarów swoim użytkownikom.

ySense - Najważniejsze informacje

ySense – Najważniejsze informacje

 • Adres strony: www.ySense.com
 • Język: angielski
 • Dane firmy: ySense.com, P.O. Box 70, Manhattan Beach, CA 90267, USA
 • Dane kontaktowe: formularz na stronie www
 • Data powstania: 2007 rok 
 • Program Partnerski: Dostępny
 • Wynagrodzenie z Programu Partnerskiego: 20, 25 lub 30% punktów zdobytych przez osobę poleconą

  Kto może zostać uczestnikiem: Osoba, która ukończyła 16 rok życia

 • Dostępne nagrody: PayPal, Skrill, Payoner, Karty Amazon
 • Metody wypłat: PayPal, Skrill, Payoner
 • Minimum do wypłaty: 5,00 USD
 • Czas wypłaty: do 15 dni roboczych

 • Przelicznik punktów: brak

ySense / ClixSense Logowanie

Logowanie w ClixSense / ySense jest niezwykle proste i intuicyjne. Aby zalogować się w witrynie wystarczy przejść na stronę główną – www.ySense.com a następnie kliknąć zakładkę ’Sign in’ oraz podać swój adres e-mail i hasło użyte podczas rejestracji.

Czy ySense jest legalne?

ySense (dawniej Clixsense) to amerykańska firma, działająca w pełni legalnie. Firma należy do Prodege LLC, dużej amerykańskiej spółki z siedzibą w Kalifornii zajmującej się marketingiem online, ankietami konsumenckimi oraz badaniami rynku.

Czy ySense jest bezpieczne?

ySense to firma, która z dużymi sukcesami działa na rynku od wielu lat. Wg użytkowników ySense jest bezpieczną firmą. Firma realizuje nagrody oraz wypłaty terminowo oraz bezproblemowo. Udział w programie jest całkowicie darmowy a przez wszystkie lata działalności firma zgromadziła ponad 5 milionów użytkowników.

Rejestracja w ySense

Rejestracja konta użytkownika

 

Rejestracja jest darmowa i całkowicie dobrowolna. Użytkownikiem ySense może zostać każda osoba, która ukończyła 16 rok życia. Rejestracja na stronie przebiega dość standardowo i nie odbiega niczym od rejestracji w innych panelach ankietowych.

Po przejściu do formularza rejestracyjnego, który możemy znaleźć TUTAJ, należy podać swój adres e-mail oraz hasło, zaznaczyć zgodę na otrzymywanie korespondencji mailowej oraz kliknąć przycisk „Join Now”.

Następnie zostaniemy poproszeni o podanie naszych najważniejszych informacji. W kroku pierwszym (Step 1) należy podać swoje imię (First Name) oraz nazwisko (Last Name).

Po podaniu imienia oraz nazwiska zostaniemy poproszeni o wybranie naszej nazwy użytkownika (User Name), którą będziemy mogli podać w drugim kroku rejestracji (Step 2).

W ostatnim kroku (Complete) będziemy musieli jedynie wyrazić zgodę na:

 • Warunki Użytkowania oraz Politykę Prywatności
 • Użycie przez serwis plików Cookies oraz innych technologii śledzenia
 • Przechowywanie naszych danych personalnych na bezpiecznych serwerach w Stanach Zjednoczonych

Są to standardowe zgody, wymagane przez praktycznie wszystkie, legalnie działające panele badawcze. Po zaznaczeniu zgód należy kliknąć przycisk „Agree and Continue” (Zgadzam się i chcę kontynuować).

Po wypełnieniu trzech poprzednich kroków, zostaje nam już tylko potwierdzenie naszego konta e-mail. W tym celu musimy udać się do naszej skrzynki mailowej, odszukać wiadomość otrzymaną od ySense, a następnie kliknąć przycisk „Confirm email address” (Potwierdź adres e-mail). Gotowe! Nasza rejestracja przebiegła pomyślnie, a my możemy zalogować się do naszego konta użytkownika ySense.

Wypełnienie profilu użytkonika

 

Po zakończeniu procesu rejestracji powinniśmy poświęcić chwilę na wypełnienie naszego profilu użytkownika. Pozwoli nam to na otrzymywanie większej liczby ankiet oraz płatnych zadań w przyszłości.

W zakładce ’Profile’ powinniśmy podać kolejno:

 • Imię (First Name)
 • Nazwisko (Last Name)
 • Ulicę oraz numer domu (Address)
 • Miasto (City)
 • Województwo (State
 • Kod pocztowy (ZIP/Postal Code)

W zakładce Hasło (’Password’) możemy ustawić nasze hasło. Należy pamiętać, że hasło musi składać się z co najmniej ośmiu znaków oraz zawierać zarówno litery jak i cyfry. ySense zachęca także do użycia zupełnie nowego, nieużywanego wcześniej na inne witrynie hasła. 

W sekcji Awatar („Avatar”) możemy wgrać obrazek, który będzie naszym avatarem. Jest to opcja dodatkowa, a brak awatara nie będzie skutkować żadnymi ograniczeniami w użytkowaniu naszego konta.

W zakładce Opcje („Options”) możemy natomiast zdecydować czy chcemy aby powiadomienia o dostępnych ankietach lub ofertach specjalnych przychodziły na naszą skrzynkę pocztową. Zaznaczając opcję ’Unsubscribe from All’ wyłączymy otrzymywanie wszelkich wiadomości od ySense.

Jak zarabiać z ySense / Clixsense

Ankiety ySense

Jedną z głównych metod zarabiania w witrynie jest wypełnianie płatnych ankiet. Wszystkie aktualnie dostępne dla nas ankiety znajdziemy w zakładce „Surveys”. Przy każdej z dostępnych ankiet znajdziemy informacje dotyczące jej długości oraz oferowanego wynagrodzenia za poprawne wypełnianie. Wartość pojedynczej ankiety waha się od $0.15 do nawet $10 czyli prawie 40 zł! Ilość ankiet, które otrzymujemy zależy ściśle od zewnętrznych, firm z którymi współpracuje Clixsense. Miesięczna liczba dostępnych badań waha się od kilku do nawet kilkudziesięciu.

Historię wszystkich wypełnionych przez nas ankiet w ostatnich 90 dniach możemy znaleźć w zakładce „Surveys” klikając w „History”.

Program partnerski

Firma posiada jeden z ciekawszych oraz bardziej rozbudowanych programów partnerskich. Dzięki specjalnemu linkowi partnerskiemu („referral link”) mamy możliwość zapraszania innych do programu.

Za każdą osobę, która zarejestruje się z naszego linka otrzymamy jednorazowo $0.30 lub $0.10. Bonus ten uzależniony jest od tego, z jakiego Państwa pochodzi osoba, którą polecimy.

Za każdą osobę, która zarejestruje się z naszego linka i zostanie aktywnym członkiem otrzymamy jednorazowo $0.30 lub $0.10. Bonus ten uzależniony jest od tego, z jakiego Państwa pochodzi osoba, którą polecimy. Wyższy bonus w wysokości $0.30 otrzymamy za poleconych będących rezydentami następujących krajów: Australia, Austria, Belgia, Brazylia, Kanada, Chile, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Hong Kong, Irlandia, Izrael, Włochy, Japonia, Meksyk, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Arabia Saudyjska, Singapur, Południowa Afryka, Korea Południowa, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Tajlandia, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Wielka Brytania oraz Stany Zjednoczone.

Za osoby mieszkające na terytorium wszystkich innych państw otrzymamy $0.10.

Kolejny jednorazowy bonus to $2.00, które otrzymamy w momencie, gdy nasz polecony zarobi z ySense swoje pierwsze $5.00.

Poza bonusami jednorazowymi firma oferuje także wynagrodzenie procentowe od zarobków naszych poleconych. W porównaniu do innych paneli ankietowych jest ono na prawdę wysokie i wynosi 20, 25 lub nawet 30% kwoty zarobionej przez każdą poleconą osobę. Stawka ta zależna jest od sumarycznej liczby poleconych przez nas osób, które pozostają aktywne, i które dokonały co najmniej jednej transakcji w przeciągu ostatnich trzydziestu dni.

Podstawowa prowizja dla nowych użytkowników wynosi 20%. Stawka ta zwiększy się do 25% w momencie posiadania przez nas co najmniej 100 poleconych osób. Gdy liczba naszych aktywnych poleconych przekroczy 200, zostanie nam przydzielona 30% stawka.

Podsumowując, czym więcej osób będziemy polecać oraz czym więcej te osoby będą zarabiać z ySense, tym większe prowizje od ich zarobków będziemy otrzymywać.

Firma oferuje także przejrzyste statystyki dotyczące naszych poleconych. Wchodząc w zakładkę „Affiliates” (Poleceni) a następnie My Referrals (Moi Poleceni) znajdziemy szczegółową tabelkę z informacjami dotyczącymi liczby poleconych przez nas osób, daty ich rejestracji, aktywności, czasu ostatniego logowania oraz prowizji, którą dzięki nim otrzymaliśmy. Tabelkę możemy posortować wg dowolnego kryterium. Mamy również możliwość sprawdzenia danych z poprzednich tygodni, miesięcy a nawet lat.

Płatne oferty

Płatne oferty to sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy polegający na wykonywaniu konkretnych akcji. Listę dostępnych płatnych ofert znajdziemy w zakładce „Offers” (Oferty). Na liście będzie widniała spora liczba różnorakich ofert. Oferty podzielone są na te, które oferuje ySense oraz te, które oferują zewnętrzni partnerzy firmy. ySense współpracuje z wieloma znanymi firmami specjalizującymi się w przeprowadzaniu płatnych zadań. Do tych firm należą między innymi:

 • Wannads,
 • Revenue Universe,
 • OfferToro,
 • ayeT Studios,
 • AdGate,
 • Adscent,
 • Peanut Labs,
 • Ad Gem.

Każda z firm ma w swojej ofercie różne płatne oferty.

Każda z ofert jest jednorazowa, to znaczy, że za wykonanie zadania otrzymamy wynagrodzenie tylko raz. Większość ofert polega na wykonaniu konkretnej, opisanej w szczegółach oferty, akcji. Akcje zazwyczaj polegają na zarejestrowaniu konta użytkownika w różnych serwisach, aplikacjach mobilnych lub grach oraz wykonanie prostych czynności jak zebranie odpowiedniej liczby punktów, użycie aplikacji przez kilka minut czy wypełnienie informacji.

Codzienny bonus

Codzienny bonus „Daily Checklist Bonus” to możliwość zarobku dodatkowych pieniędzy związana z regularną aktywnością. Maksymalny dzienny bonus może wynieść aż 16% kwoty zarobionej danego dnia.

Aby otrzymać dzienny bonus należy tego samego dnia ukończyć przynajmniej dwie oferty lub dwie ankiety. Za wykonanie tego zadania otrzymamy dodatkowo 12% zarobków z tego dnia. Za użycie Addonu ySense otrzymamy kolejne 2%, a za aktywność, polegającą na zaliczeniu przynajmniej dwóch ankiet lub dwóch ofert każdego z trzech następujących po sobie dni, kolejne 2%.

Ile można zarobić na Ysense?

Wielu Internautów zainteresowanych ofertą firmy zastanawia się ile tak na prawdę można zarobić na Ysense? Odpowiedź na to pytanie nie jest jednoznaczna. Zarobki użytkowników ySense znacznie różnią się między sobą.

  • Za każdą ukończoną ankietę otrzymamy średnio 0,50 – 0,65 USD.
  • Za ukończoną ofertę otrzymamy od 1 do nawet 40 USD.
  • Za każdego poleconego użytkownika otrzymamy 0,30 USD, dodatkowo 2,00 USD gdy polecony zarobi swoje pierwsze 5,00 USD oraz 20% jego zarobków w ySense.

Podobnie jak w każdym innym programie zarobkowy, nasze wyniki będą zależały głównie od ilości czasu poświęconego na wykonywanie płatnych zadań oraz od naszego zaangażowania. Dzięki dochodowemu programowi poleceń, osoby, które posiadają rozwinięte siatki poleconych są w stanie zarobić w ySense nawet kilkadziesiąt dolarów dziennie!

ySense – Nagrody

W chwili obecnej firma oferuje następujące nagrody:

 • Wypłatę na konto PayPal (10 USD, 25 USD, 50 USD, 100 USD, 250 USD)
 • Wypłatę na konto Skrill (5 USD, 10 USD, 25 USD, 50 USD, 100 USD)
 • Wypłatę na konto Payoneer (52 USD, 102 USD, 252 USD)
 • Kartę podarunkową Amazon (5 USD, 10 USD, 15 USD, 50 USD, 100 USD, 500 USD)
 • Kartę podarunkową Zalando.de (10 EUR, 20 EUR)
 • Kartę podarunkową Steam (10 EUR, 20 EUR, 50 EUR, 100 EUR)
 • Kartę podarunkową Reward Link Italy (10 EUR)

Najniższy próg wypłaty występuje w przypadku kart podarunkowych Amazon oraz wypłaty na Skrill i wynosi jedynie $5.00. Aby wypłacić zgromadzone środki na konto PayPal nasze saldo musi wynosić przynajmniej $10.00.

Należy pamiętać, że konto PayPal, na które będziemy chcieli wypłacić środki musi mieć przypisany ten sam adres e-mail co adres podany podczas rejestracji w ySense oraz to samo imię i nazwisko. Konto musi mieć także status potwierdzonego poprzez połączenie z kontem bankowym.

Oficjalny czas wypłaty wynosi do 15 dni roboczych, natomiast w przeważającej większości przypadków jest znacznie krótszy.

Czy ySense wypłaca?

Firma ySense jest w pełni wypłacalna i nigdy w swojej historii nie miała problemów z realizowaniem wypłat oraz nagród. W sieci możemy znaleźć bardzo wiele dowodów wypłat publikowanych przez wielu użytkowników z całego świata. Poniżej zamieszczamy również kilka dowodów wypłat jednego z naszych respondentów.

Rezygnacja z uczestnictwa

Uczestnictwo w panelu jest całkowicie darmowe i dobrowolne. W każdej chwili możemy z niego zrezygnować, bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. Aby usunąć konto należy przejść do zakładki w naszym profilu – „Profile and Settings” (Profil i ustawienia) a następnie kliknąć link, znajdujący się pod naszymi danymi osobowymi, zatytułowany „Close Account” (Zamknięcie konta).

Blog ySense – informacje o nowościach

Portal prowadzi własny, prężnie działający blog, z którego możemy dowiedzieć się o wszelkich zmianach oraz nowościach na stronie. Na blogu znajdziemy również wiele przydatnych artykułów dotyczących zarabiania z ySense oraz dających wskazówki w jaki sposób możemy zarabiać więcej. Blog tworzony jest w języku angielskim a znaleźć go możemy pod adresem blog.ysense.com.

Forum ySense – możliwość dyskusji z innymi użytkownikami

Poza działalnością blogową firma posiada także własne, mocno rozbudowane forum dyskusyjne. Na forum możemy znaleźć ogromną liczbę wątków, pytań i odpowiedzi oraz dyskusji na praktycznie każdy temat związany z zarabianiem z ySense. Co ciekawe na forum znajduje się między innymi dział w języku polskim, w którym dyskusje prowadzić mogą użytkownicy z Polski.

Addon – dodatek do przeglądarki

W celu ułatwienia korzystania z panelu, firma przygotowała specjalny Addon do przeglądarki. Dodatek możemy zainstalować zarówno w przeglądarce Chrome, Firefox jak i Edge. Po instalacji Addona, w prawym górnym rogu przeglądarki zacznie się wyświetlać rozwijany panel ySense. Dzięki niemu będziemy mieli bieżący podgląd liczby dostępnych ankiet oraz naszych dzisiejszych i wczorajszych zarobków, bez konieczności każdorazowego logowania się na stronie. Link do pobrania Addona możemy znaleźć klikając „Addons” w zakładce „More”.

Clixsense / ySense Opinie

Clixsense / ySense Opinie na TrustPilot

Na platformie TrustPilot ySense posiada średnią ocen wynoszącą 4,1 na 5. 76% użytkowników ocenia firmę doskonale lub dobrze. Najniższą ocenę natomiast przyznało 11% użytkowników. Większość recenzji jest zdecydowanie pozytywna.

Clixsense / ySense Opinie w Google Play Store

W sklepie Google Play ySense posiada średnią ocen 3,2. na 5. Jest to średnia z ponad 1300 opinii zamieszczonych w tym portalu dotyczących ySense. Opinie tutaj są mocno podzielone. Możemy znaleźć zarówno bardzo pozytywne recenzje, ludzi zadowolonych z działania aplikacji jak i opinie jednoznacznie negatywne.

Clixsense / ySense Opinie w App Store

W App Store, aplikacja ySense jest bardzo mało popularna a liczba jej ocen wynosi raptem 26.

Clixsense / ySense Opinie w SurveyPolice

Na portalu SurveyPolice opinie dotyczące ySense są także mocno podzielone. Ponad 60% oceniających przyznało firmie 4 lub 5 gwiazdek. 1 lub 2 gwiazdki wystawiła natomiast 1/3 użytkowników.

Clixsense / ySense – Podsumowanie opinii

Opinii o ySense / ClixSense możemy w sieci znaleźć bardzo wiele. Większość to opinie dość pozytywne. Świadczy o tym chociażby fakt, że ySense stanowi obecnie jedną z największych na świecie firm umożliwiających zarabianie w Internecie.

Do największych plusów zarabiania w ySense możemy z pewnością zaliczyć:

 • Wypłacalność. Firma jest w pełni wypłacalna i nigdy nie miała problemów z realizacją nagród.
 • Stabilność. Firma uznawana jest za bardzo stabilną. Swoją działalność prowadzi nieprzerwanie od roku 2007.
 • Znakomity program partnerski. Program afiliacyjny ySense jest jednym z najciekawszych systemów partnerskich, które oferują firmy ankietowe.
 • Darmowy udział w programie. Aby zostać użytkownikiem portalu i zacząć zarabiać pieniądze, nie musimy inwestować ani złotówki. Członkostwo jest całkowicie bezpłatne.
 • Niski próg wypłaty. Minimum wypłaty to jedynie 5.00 USD czyli niewiele ponad 20 PLN. Jest to wyjątkowo niska kwota, zwłaszcza w porównaniu z polskimi panelami ankietowymi.
 • Brak przelicznika punktów. ySense nie stosuje żadnego przelicznika punktów. Zamiast zarabiania punktów i późniejszego wymieniania ich na nagrody, nasze saldo od razu wyrażone jest w dolarach, tak samo jak wynagrodzenie za ankiety oraz oferty.
 • Szybka wypłata. Najczęściej wypłacone pieniądze pojawiają się na naszym koncie w przeciągu kilku dni.
 • Forum dyskusyjne. Dzięki forum możemy poznać opinie
  innych użytkowników dotyczące firmy, zadać nurtujące nas pytania lub
  przeczytać o zarobkach innych.

Najczęściej wskazywane minusy firmy:

 • Niewielki potencjał zarobkowy. O ile nie dysponujemy ogromną siatką aktywnych poleconych, zarabianie w programie może stanowić tylko i wyłącznie dodatek do naszej normalnej pensji.
 • Kłopoty z kwalifikacją do ankiet. Do niektórych ankiet ciężko się zakwalifikować, co powodować może zniechęcenie wśród respondentów.

ySense – Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

ySense, znane wcześniej pod nazwą ClixSense, to amerykańska firma umożliwiająca zarabianie pieniędzy poprzez wykonywanie wielu różnych zadań.

Tak,  firma działa w pełni legalnie. Firma należy do Prodege LLC, dużej amerykańskiej spółki z siedzibą w Kalifornii zajmującej się marketingiem online, ankietami konsumenckimi oraz badaniami rynku.

ySense to firma, która z dużymi sukcesami działa na rynku od wielu lat. Wg użytkowników ySense jest bezpieczną firmą. Firma realizuje nagrody oraz wypłaty terminowo oraz bezproblemowo. Udział w programie jest całkowicie darmowy a przez wszystkie lata działalności firma zgromadziła ponad 5 milionów użytkowników.

Podobnie jak w każdym innym programie zarobkowy, nasze wyniki będą zależały głównie od ilości czasu poświęconego na wykonywanie płatnych zadań oraz od naszego zaangażowania. Dzięki dochodowemu programowi poleceń, osoby, które posiadają rozwinięte siatki poleconych są w stanie zarobić w ySense nawet kilkadziesiąt dolarów dziennie!

Firma jest w pełni wypłacalna i nigdy  nie miała problemów z realizowaniem wypłat oraz nagród. W sieci oraz na naszej stronie możemy znaleźć wiele dowodów wypłat publikowanych przez wielu użytkowników z całego świata.

Tak. Bycie respondentem panelu jest całkowicie darmowe i nie wymaga żadnych nakładów pieniężnych.

Warunkami członkostwa w panelu jest ukończenie 16 roku życia.

Tak. Serwis oferuje możliwość wypełniania ankiet na urządzeniach mobilnych. Służy do tego specjalna aplikacja, którą możemy pobrać ze sklepu Google Play lub AppStore.

Tak, jak najbardziej. Firma jest w pełni wypłacalna a nagrody realizowane są terminowo. Dowody wypłat można znaleźć zarówno na naszej stronie jak i na innych witrynach poświęconych płatnym ankietom.

Minimum wypłaty na PayPal wynosi 10 USD.

Wypłata trwa do 15 dni roboczych.

Tak. Firma oferuje ciekawy oraz rozbudowany system poleceń znajomych.

W każdej chwili możemy zrezygnować z członkostwa w programie.. Aby usunąć konto należy przejść do zakładki – „Profile and Settings” (Profil i ustawienia) a następnie kliknąć link, znajdujący się pod naszymi danymi osobowymi, zatytułowany „Close Account” (Zamknięcie konta).

Exit mobile version