Witaj na moim blogu.

Cześć. Jestem Grzegorz i w wolnych chwilach jestem respondentem płatnych ankiet internetowych. Testuję oraz opiniuję dziesiątki paneli badawczych oraz przekazuję Wam swoje spostrzeżenia. Na moim blogu znajdziecie przydatne informacje dotyczące pracy z ankietami, porady oraz wskazówki a także informacje o panelach badawczych, zarówno tych polskich jak i zagranicznych.

Na swoim blogu będę również publikował moje wyniki oraz zarobki z wypełniania ankiet. Na początku każdego miesiąca będę publikował szczegółowy raport za miesiąc poprzedni. W swoich raportach postaram się zawrzeć najważniejsze informacje dotyczące liczby wypełnionych ankiet, liczby otrzymanych zaproszeń czy ilości zgromadzonych środków. Moje wpisy będą wyświetlać się tutaj w kolejności od najnowszego do najstarszego. Zapraszam również wszystkich do śledzenia bloga, aktywnego komentowania oraz przedstawiania własnych spostrzeżeń.

Marzec 2019

Zarobiłem łącznie 164,18 PLN
w 13 panelach
wypełniając ponad 53 ankiety

Kwiecień 2019

Styczeń 2019

Zarobiłem łącznie 154,25 PLN
w 17 panelach
wypełniając ponad 50 ankiet

Luty 2019

Zarobiłem łącznie 206,96 PLN
w 16 panelach
wypełniając ponad 86 ankiet

2
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Respondent Grzegorzg Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
g
Gość
g

dobry wynik pan zrobil a kiedy bedzie za luty

Respondent Grzegorz
Użytkownik

Niestety ale miałem pewne problemy z WordPressem i podsumowanie, które przygotowałem za luty nie zapisało się, ale myślę, że do jutrzejszego wieczora uda mi się je ponownie przygotować.