Badanie-Opinii – Opinie oraz Informacje

Badanie Opinii to polski panel badawczy należący do spółki Biostat sp. z.o.o. z Rybnika. Firma działa od 2004 roku i w chwili obecnej zrzesza ponad 150 tys. panelistów. Panel posiada status centrum badawczo-rozwojowego w rejestrze prowadzonym przez Ministra Przedsiębiorczości i Technologii.

Badanie Opinii pl oferuje możliwość brania udziału w szeregu różnorodnych ankiet, za które użytkownicy otrzymują punkty. Ponadto, firma umożliwia nawiązanie współpracy oraz branie udziału w wywiadach indywidualnych, badaniach fokusowych czy pracy jako tajemniczy klient.

Badanie Opinii – Najważniejsze informacje

 • Adres strony: www.Badanie-Opinii.pl
 • Język: polski
 • Dane firmy: Biostat sp. z o.o., ul. Kowalczyka 17, 44-206, Rybnik
 • Dane kontaktowe: biuro@badanie-opinii.pl, (+48) 22 12 28 025, 535 422 985
 • Data powstania: 2004 rok
 • Program partnerski: Dostępny
 • Wynagrodzenie z programu partnerskiego: 10% punktów zdobytych przez osobę poleconą
 • Kto może zostać uczestnikiem: Osoba pełnoletnia, mieszkająca na stałe w Polsce oraz posługująca się językiem polskim
 • Dostępne nagrody: Przelew bankowy
 • Metody wypłat: Przelew bankowy
 • Minimum do wypłaty: 1000 punktów = 50 PLN
 • Czas wypłaty: Do 15 dni roboczych od złożenia dyspozycji
 • Przelicznik punktów: 20 punktów = 1 PLN

Rejestracja w panelu

Rejestracja w panelu jest całkowicie darmowa i przebiega bardzo podobnie do rejestracji w innych panelach. Po wypełnieniu formularza rejestracyjnego, który znajdziecie TUTAJ, należy potwierdzić swój adres e-mail, logując się do swojej skrzynki mailowej a następnie klikając w link aktywacyjny.

Jak zarabiać w panelu Badanie Opinii?

a) Wypełnianie Ankiet

Badanie-Opinii, jako typowy panel badawczy, oferuje przede wszystkim możliwość wypełniania ankiet, za które otrzymujemy punkty. Po uzbieraniu 1000 punktów możemy wymienić je na przelew w wysokości 50 zł na nasze konto bankowe. Liczba punktów za poszczególną ankietę waha się od 10 do 50 punktów i zależy w głównej mierze od jej długości. Dostępne ankiety znajdziemy po zalogowaniu się do naszego konta w sekcji ’Dostępne badania’. Gdy pojawi się nowe, dostępne dla nas badanie, otrzymamy również powiadomienie mailowe z odnośnikiem do ankiety oraz informacją z szacunkowym czasem jej trwania oraz liczbą punktów, które możemy otrzymać.

b) Polecaj panel znajomym

Panel oferuje swoim użytkownikom możliwość polecania go znajomym. Możemy wykonać tę czynność zarówno podając adres e-mail osoby, której chcemy polecić panel, jak i korzystając ze specjalnego linka afiliacyjnego. Za polecenie innej osoby, nie otrzymamy stałego, konkretnego wynagrodzenia. Jest ono w przypadku Badania Opinii procentowe i wynosi 10% punktów, które zdobędzie polecona przez nas osoba. Reasumując, jeżeli nasz znajomy zostanie aktywnym uczestnikiem panelu, będziemy otrzymywać punkty za każdym razem, gdy uda mu się wypełnić ankietę.

c) Zostań tajemniczym Klientem

Firma, poza możliwością brania udziału w badaniach ankietowych oraz polecania znajomym, umożliwia również dorabianie jako ’Tajemniczy klient’, oferuje badania fokusowe oraz badania indywidualne. Aby wyrazić chęć uczestnictwa w dodatkowych badaniach oraz otrzymać więcej szczegółowych informacji należy podać w profilu oraz zapisać swój numer telefonu.

Wypłata pieniędzy

System wypłaty zgromadzonych w panelu środków jest niezwykle prosty i przejrzysty. Gdy uzbieramy 1000 punktów możemy wymienić je na 50 zł, które zostaną przelane bezpośrednio na podany przez nas rachunek bankowy. Wypłatę powinniśmy otrzymać w terminie 15 dni roboczych od daty jej zlecenia. Poniżej przedstawiamy screeny z dowodu wypłaty, którą zlecił jeden z naszych respondentów.

Rezygnacja z uczestnictwa

Udział w panelu jest całkowicie dobrowolny, dlatego w każdej chwili możemy zrezygnować z partycypacji w systemie, bez podawania przyczyny. W tym celu wystarczy kliknąć przycisk ’Chcę usunąć konto’ a następnie potwierdzić swój wybór.

Badanie Opinii – Opinie Respondentów

Badanie-Opinii jest znanym i poważanym panelem badawczym w Polsce, z ugruntowaną pozycją na rynku. Firma działa od 2004 roku, tym samym ma za sobą kilkanaście lat doświadczenia w dziedzinie badań opinii publicznej.

O jej renomie oraz rozpoznawalności świadczy liczba zrzeszonych panelistów, która w chwili obecnej przekracza 150 tys. osób. Panel jest aktywny oraz w pełni wypłacalny. Respondenci regularnie otrzymują nowe badania, a liczba członków panelu z tygodnia na tydzień rośnie.

Do największych zalet panelu, wskazywanych przez jego członków, możemy zaliczyć: prostotę wymiany punktów na gotówkę, dużą liczbę ankiet oraz możliwość brania udziału w badaniach innego typu.

Exit mobile version